Sebamed Dezodorant klasyczny Ser (Świeże dezodoranty) 75 ml

Marka: Sebamed Nr katalogowy: 100003180016
Sebamed Dezodorant klasyczny Ser (Świeże dezodoranty) 75 ml

Sprzedaż partnerska

Sebamed Dezodorant klasyczny Ser (Świeże dezodoranty) 75 ml

sprayu deo świeżym zapachu chroni przed namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów podczas fyzilogickému nie zapobiegają pocenia. Umożliwia odzyskanie naturalnego płaszcza ochronnego skóry o pH 5,5, który jest naturalnym zdrowa skóra. Pełny opis

22

22 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

sprayu deo świeżym zapachu chroni przed namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów podczas fyzilogickému nie zapobiegają pocenia. Umożliwia odzyskanie naturalnego płaszcza ochronnego skóry o pH 5,5, który jest naturalnym zdrowa skóra.

cechy:

  • chroni przed zapachem
  • zatyka porów
  • Zapobiega wzrostowi bakterii
  • bez barwników, konserwantów, substancji drażniących i glinu,
  • świeży zapach.
Jak korzystać:

Zastosować w dowolnym czasie w ciągu dnia w dole pachowym.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie