Lifesystems apteczka Adventurer First Aid Kit
132 zł 111 zł

Raty 10x0 %

Lifesystems Adventurer First Aid Kit to dobrze wyposażona apteczka turystyczna, która składa się z aż 29 elementów. Wszystkie akcesoria są pogrupowane i łatwo dostępne, dzięki systemowi QuickFind. Apteczka zajmuje mało miejsca, bez problemu zmieści się w plecaku.

Lifesystems apteczka Explorer First Aid Kit
167 zł 122 zł

Raty 10x0 %

Apteczka pierwszej pomocy jest niezbędnym wyposażeniem każdego turysty i podróżnika. Apteczka Lifesystems Explorer First Aid Kit składa się z aż 36 elementów. W wyposażeniu znajdują się m.in bandaże, opatrunki, leki, a także przydatne akcesoria tj. nożyczki, pęseta, termometr. Zawartość jest łatwo dostępna, dzięki systemowi QuickFind.

Lifesystems Camping First Aid Kit
127 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lifesystem Camping First Aid Kit to apteczka pierwszej pomocy, która znakomicie sprawdzi się na campingu. Kompaktowy rozmiar sprawia, że nie stanowi ona zbędnego balastu i jest niezykle funkcjonalna.

Lifesystems Mountain First Aid Kit
247 zł 168 zł

Raty 10x0 %

Lifesystem Mountain First Aid Kit to funkcjonalna apteczka dedykowana dla miłośników wędrówek i turystyki. Zawiera ona niezbędne 52 elementy, które są istotne przy urazach na szlaku.

Lifesystems kieszonkowa apteczka Pocket First Aid Kit
79 zł 67 zł

Raty 10x0 %

Lifesystems Pocket First Aid Kit to kieszonkowa apteczka wyposażona w podstawowe akcesoria do opatrywania ran. Dzięki specjalnej szlufce, apteczkę można w łatwy i szybki sposób przymocować do plecaka. Zestaw zawiera 17 elementów.