Tatonka apteczka turystyczna First Aid Basic Waterproof
109 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Tatonka First Aid Basic Waterproof to apteczka pierwszej pomocy z podstawowym wyposażeniem. Wykonana jest z wzmocnionego, wodoodpornego materiału. Odpowiednia na jednodniowe wycieczki

Lifesystems apteczka Adventurer First Aid Kit
132 zł 89 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lifesystems Adventurer First Aid Kit to dobrze wyposażona apteczka turystyczna, która składa się z aż 29 elementów. Wszystkie akcesoria są pogrupowane i łatwo dostępne, dzięki systemowi QuickFind. Apteczka zajmuje mało miejsca, bez problemu zmieści się w plecaku.

Lifesystems Apteczka Light & Dry Micro First Aid Kit
65 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Lifesystem Light & Dry Micro First to wodoodporna apteczka, która doskonale sprawdzi się podczas udzielania pierwszej pomocy. Model jest niezwykle poręczny, dlatego świetnie nadaje się na co dzień.

Lifesystems Camping First Aid Kit
127 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Lifesystem Camping First Aid Kit to apteczka pierwszej pomocy, która znakomicie sprawdzi się na campingu. Kompaktowy rozmiar sprawia, że nie stanowi ona zbędnego balastu i jest niezykle funkcjonalna.

Lifesystems apteczka Explorer First Aid Kit
167 zł 109 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Apteczka pierwszej pomocy jest niezbędnym wyposażeniem każdego turysty i podróżnika. Apteczka Lifesystems Explorer First Aid Kit składa się z aż 36 elementów. W wyposażeniu znajdują się m.in bandaże, opatrunki, leki, a także przydatne akcesoria tj. nożyczki, pęseta, termometr. Zawartość jest łatwo dostępna, dzięki systemowi QuickFind.

Lifesystems kieszonkowa apteczka Pocket First Aid Kit
79 zł 59 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Lifesystems Pocket First Aid Kit to kieszonkowa apteczka wyposażona w podstawowe akcesoria do opatrywania ran. Dzięki specjalnej szlufce, apteczkę można w łatwy i szybki sposób przymocować do plecaka. Zestaw zawiera 17 elementów.

Lifesystems Mountain First Aid Kit
247 zł 149 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Lifesystem Mountain First Aid Kit to funkcjonalna apteczka dedykowana dla miłośników wędrówek i turystyki. Zawiera ona niezbędne 52 elementy, które są istotne przy urazach na szlaku.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: