Victor lotki do badmintona Platin 3000 6 szt.
60 zł

49 zł

Lotki do badmintona Victor Platin 3000 dostępne w trzech prędkościach, doskonale sprawdzą się zarówno podczas gry na sali, jak i na zewnątrz. Konstrukcja łącząca wysokiej jakości nylon oraz specjalny portugalski korek zapewnia niezwykłą wytrzymałość oraz precyzję uderzenia. W opakowaniu znajduje się 6 lotek.


Victor Nylon 2000 6szt.
59 zł

Lotki Nylon 2000 6szt. marki Victor do gry w badmintona w praktycznym opakowaniu. Wykonane zostały z wysokiej jakości nylonu zapewniającego wytrzymałość oraz portugalskiego korka dla precyzyjnego uderzenia. Lotki posiadają 2 prędkości dlatego sprawdzą się zarówno na sali jak i na zewnątrz.


Wilson lotki do badmintona Smashstar 6 Tube Yellow
60 zł

49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lotki do badmintona Wilson Smashstar 6 Tube Yellow dostępne w trzech prędkościach, pozwolą na rozegranie wielu emocjonujących rozgrywek. Konstrukcja łącząca wysokiej jakości nylon oraz naturalny korek zapewnia maksymalny komfort gry oraz niezwykłą wydajność i wytrzymałość. W opakowaniu znajduje się 6 lotek.


Wilson Smashstar 6 Tube White
45 zł

Wilson Smashstar 6 Tube White to komplet składający się z sześciu lotek najbardziej zbliżonych do lotek piórkowych. Biały kolor sprawia, że będą one dobrze widoczne podczas gry. Wysokiej jakości zestaw pozwoli na rozegranie wielu emocjonujących meczy.


WISH lotki do badmintona S-60 (12 szt.)
122 zł

100 zł

Zestaw lotek do badmintona z gęsich piór od marki Wish zapewnia doskonałe właściwości lotu. Zostały docenione szczególnie przez zaawansowanych zawodników sportowych za bardzo wysoką wytrzymałość.


WISH lotki plastikowe do badmintona Air Flow 5000 (6 szt.)
40 zł

33 zł

Zestaw sześciu wysokiej jakości lotek do gry w badmintona, wykonanych z tworzywa sztucznego z główką z naturalnego korka. Plastikowe lotki Wish Air Flow 5000 mają znakomite właściwości, dzięki czemu ich tor lotu przybliżony jest do toru lotek piórowych. Ponadto, lotki te charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i trwałością.