WISH lotki W-02 (12szt)
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw 12 lotek do badmintona z naturalną korkową główką, która optymalizuje piłkę i zapewnia świetne osiągi. Wish Balls W-02 (12szt) zostaną docenione szczególnie w przypadku treningu klubowego dla dzieci, juniorów i zaawansowanych graczy hobbystycznych.

Victor Nylon 2000 6szt.
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lotki Nylon 2000 6szt. marki Victor do gry w badmintona w praktycznym opakowaniu. Wykonane zostały z wysokiej jakości nylonu zapewniającego wytrzymałość oraz portugalskiego korka dla precyzyjnego uderzenia. Lotki posiadają 2 prędkości dlatego sprawdzą się zarówno na sali jak i na zewnątrz.

Victor zestaw lotek do badmintona Pro Court Tournament – 12 szt.
101 zł

Zestaw Victor Pro Court Tournament składa się z 12 sztuk lotek do gry w badmintona. Lotki wykonano z kaczych piór, natomiast nasadka jest z naturalnego korka. Lotki firmy Victor charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami i trwałością, dzięki temu doskonale nadają się do treningów i zawodów.

shumee Profesjonalna osłona tarczy do darta z pianki EVA
224 zł
+ darmowa dostawa

Osłona tarczy do darta zabezpieczy Twoją ścianę przed rzutkami, które nie trafią w tarczę oraz same rzutki przed uszkodzeniem. Wykonana z gęstej pianki EVA (kopolimer etylenu i octanu winylu) osłona jest niezwykle trwała. Szczelnie otoczy ona Twoją tarczę. Składa się z 2 części, które można łatwo ro

WISH lotki plastikowe do badmintona Air Flow 5000 (6 szt.)
31 zł

Zestaw sześciu wysokiej jakości lotek do gry w badmintona, wykonanych z tworzywa sztucznego z główką z naturalnego korka. Plastikowe lotki Wish Air Flow 5000 mają znakomite właściwości, dzięki czemu ich tor lotu przybliżony jest do toru lotek piórowych. Ponadto, lotki te charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i trwałością.