Mattel zestaw Barbie Color Reveal Barbie z zwierzakiem
221 zł

Od razu zakochasz się w tej kolekcji lalek Color Reveal™ od Barbie®! W zestawie czeka 25 wspaniałych niespodzianek, a 8 z nich może nawet zmienić kolor! Baw się dobrze z lalką Barbie®, dwoma zwierzątkami i mnóstwem ubrań oraz akcesoriów!

Mattel lalka Barbie Color Reveal 3
79 zł 78 zł

Wszystkim małym miłośniczkom lalek spodoba się zestaw Barbie® Color Reveal. W każdym pakiecie czeka na Ciebie lalka ubrana w stylowy strój, ale wygląd lalki pozostanie niespodzianką do ostatniej chwili. Czy jesteś gotowa, aby dowiedzieć się, jak wygląda Twoja lalka?

Mattel zestaw Barbie Color Reveal Zwierzątka 1
34 zł

Wszyscy miłośnicy zwierząt z pewnością zakochają się w tej kolekcji zwierząt domowych Barbie® Color Reveal™. Ciesz się mnóstwem zabawy i niespodzianką podczas rozpakowywania. Odkryj, jakie zwierzątko czeka na Ciebie!

Mattel zestaw Barbie Color Reveal Zwierzątka 2
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wszyscy miłośnicy małych zwierząt z pewnością zakochają się w tej kolekcji zwierząt domowych Barbie® Color Reveal™. Ciesz się mnóstwem zabawy i niespodzianek podczas rozpakowywania i odkrywania, które zwierzątko czeka na Ciebie.

Mattel lalka Barbie Color Reveal
58 zł

Wszystkim małym miłośniczkom lalek spodoba się zestaw Barbie® Color Reveal. W każdym opakowaniu czeka na Ciebie lalka z akcesoriami. Wygląd lalki pozostanie niespodzianką do ostatniej chwili. Po prostu użyj trochę ciepłej wodyotwórz worki, aby znaleźć akcesoria.