Mattel Barbie Princess Adventure Księżniczka Daisy-10%
101 zł 90 zł

Wyprzedaż

Dołącz do lalki Barbie ® i jej przyjaciółki Daisy i wspólnie ciesz się wieloma królewskimi przygodami. Ta kolekcja lalek jest inspirowana popularnym filmem Princess Adventure, który powstał na podstawie popularnej serii Barbie ™ Dreamhouse Adventures.

Mattel lalka Barbie Princess Adventure Teresa
78 zł 74 zł

Wyprzedaż

Dołącz do Terese, najlepszej przyjaciółki Barbie® i ciesz się dobrą zabawą i przygodą. Lalka należy do kolekcji, która jest inspirowana popularnym filmem Princess Adventure, powstałym na podstawie popularnej serii Barbie™ Dreamhouse Adventures.

Mattel lalka Barbie Princess Adventure Renee
78 zł 74 zł

Wyprzedaż

Dołącz do Renee, najlepszej przyjaciółki Barbie® i ciesz się dobrą zabawą i przygodą. Lalka należy do kolekcji, która jest inspirowana popularnym filmem Princess Adventure, powstałym na podstawie popularnej serii Barbie™ Dreamhouse Adventures.

Mattel Lalka Barbie Dreamhouse Adventures
61 zł

Przeżyj wiele zabawnych i ekscytujących przygód z lalką Barbie® inspirowaną bajką Barbie ™ Dreamhouse Adventures. Lalka Barbie® zawsze wygląda znakomicie, a w tym wydaniu nosi dżinsową sukienkę z różowo-białym paskiem i tenisówkami.

Mattel lalka Barbie Chelsea i ciemnoniebieski kucyk
77 zł

Lalka Chelsea™ i jej kucyk nie mogą już doczekać się wspólnej przejażdżki! Umieść Chelsea™ w wygodnym siodle i zacznij zabawę. Pamiętaj o różowym kasku jeździeckim, bezpieczeństwo jest ważne! Dzięki ruchomym kolanom lalka Chelsea™ łatwo dopasowuje się do siodła. Jej nogi można umieścić w strzemionach.

Mattel lalka Barbie Princess Adventure Nikki
79 zł

Dołącz do Nikki, najlepszej przyjaciółki Barbie® i ciesz się dobrą zabawą i przygodą. Lalka należy do kolekcji, która jest inspirowana popularnym filmem Princess Adventure, powstałym na podstawie popularnej serii Barbie™ Dreamhouse Adventures.