Reer Skarpetki ciążowe, bawełna 35/39 MommyLine
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skarpetki ciążowe ze specjalnej tkaniny, wykonane w technologii Lycra Leg-Care Technology, które mają pozytywny wpływ na krążenie krwi i skutecznie zwalczają zatrzymywanie wody w organizmie. Skarpetki ciążowe Reer, bawełna 35/39 MommyLine są dostępne w czarnym kolorze i zapewniają niezbędny komfort, nawet podczas noszenia przez cały dzień.

Reer Skarpetki ciążowe, bawełna 39/42 MommyLine
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skarpetki ciążowe ze specjalnej tkaniny, wykonane w technologii Lycra Leg-Care Technology, które mają pozytywny wpływ na krążenie krwi i skutecznie zwalczają zatrzymywanie wody w organizmie. Skarpetki ciążowe Reer, bawełna 39/42 MommyLine są dostępne w czarnym kolorze i zapewniają niezbędny komfort, nawet podczas noszenia przez cały dzień.

Bella Happy wkładki poporodowe, 10x3
19 zł

Wkładki poporodowe Bella Mamma to praktyczna pomoc dla kobiet po porodzie. Dobrze i skutecznie chronią (nawet na łóżku). Są miękkie, nie powodują podrażnień skóry i zapewniają uczucie komfortu.

Babymoov detektor tętna płodu Baby Doppler Cocoon Life
449 zł

Urządzenie zaprojektowane do słuchania i rejestrowania tętna dziecka oraz udostępniania go od Babymoov można połączyć z bezpłatną aplikacją Babydoppler Connect, która jest dostępna w AppStore i Google Play.

Bella Happy Podpaski poporodowe, 20 x 4
25 zł 20 zł

Bella Absorgyn podpaski poporodowe, 20 × 4 są artykułem dla kobiet po porodzie. Dobrze wchłaniają wilgoć, skutecznie chronią (również w pozycji leżącej). Są delikatne, nie wywołują podrażnień skóry i nadają uczucie komfortu.