NATY pieluchy Maxi+ (4+) 9-20 kg - ECONOMY PACK (42 szt.)

Ocena: 5 2 ocen Marka: NATY Nr katalogowy: 1307490

Raty 10x0 %

NATY pieluchy Maxi+ (4+) 9-20 kg - ECONOMY PACK (42 szt.)

Duże, ekonomiczne opakowanie 42 sztuk pieluch dla dzieci o wadze 9 – 20 kg. Z pieluszkami Naty przewiniesz swoje dziecko z łatwością i bez żadnych obaw. Nie zawierają zbędnych środków chemicznych. Skóra dziecka ma styczność tylko z certyfikowanym, naturalnym materiałem. Pełny opis

85
5 2

85 zł
2,02 Zł/szt

Nr katalogowy: 1307490

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Posiadają certyfikat „Swedish Asthma And Allergy Association“. „Swedish Asthma And Allergy Association“ to szwedzkie stowarzyszenie narodowe, którego celem jest poprawa warunków życia osób cierpiących na alergie, nietolerancję, astmę itp. Pieluchy są stale udoskonalane, aby zminimalizować ryzyko alergii, egzemy i bólów.

To pierwsze pieluchy organiczne z certyfikatem „OK Biobased“ (Vincotte). Vincotte jest jedną z najbardziej wymagających organizacji non-profit na świecie, potwierdzającą dużą liczbę surowców odnawialnych stosowanych w produkcji pieluch. Ponadto cała marka Eco by Naty posiada certyfikat świadczący o odnawialności swoich produktów zgodnie z ASTM D6866. ASTM jest niezależną organizacją non-profit, która ustanawia międzynarodowe standardy dla materiałów, produktów, systemów i usług.

50–60% pieluchy wykonano ze źródeł biodegradowalnych, co oznacza, że szybko się rozkładają. Cała pielucha rozkłada w ciągu 2–4 lat. Dla porównania, standardowym pieluchom może to zająć nawet 400 lat.

Zewnętrzna powłoka jest wykonana ze skrobi kukurydzianej bez uprzedniej obróbki genetycznej (GM free), która jest całkowicie biodegradowalna. Jest ona tak samo funkcjonalna jak plastikowe osłonki w standardowych pieluchach, ale jest znacznie delikatniejsza dla skóry dziecka. Nie zawiera chemii i jest oddychająca. Jak wiele rodziców już wie, jest to jedna z głównych zalet pieluszek Naty, ponieważ naturalna oddychalność zapobiega podrażnieniom skóry.

Wnętrze pieluszki jest mieszanką biodegradowalnej celulozy i absorbującego żelu (ze względu na chłonność i nieprzepuszczalność). Celuloza pochodzi ze skandynawskiego drewna i posiada certyfikat FSC. Jest to międzynarodowy certyfikat, który gwarantuje, że drewno i papier pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Pieluchy są bardzo miękkie, dzięki czemu dziecko może komfortowo poruszać się w naturalny sposób. Elastyczne taśmy samoprzylepne przeznaczone do wielokrotnego użytku i miękkie elementy z tyłu pieluszki, zapewniają doskonałe dopasowanie do ciała dziecka.

Pieluchy nie są bielone ani perfumowane. Nie zawierają chloru, lateksu, TBT (tributylocyny), barwników, ftalanów, dioksyn. Nadruk na pieluszkach nie zawiera metali ciężkich, nie zagraża zdrowiu dziecka.

Opakowanie wykonane jest z certyfikowanego bio tworzywa sztucznego i może być następnie używane jako torba na bioodpady.

Pieluszki Naty są bardzo popularne ze względu na pielęgnację skóry, doskonałą funkcjonalność, dodatkową miękkość i minimalny wpływ na środowisko. Eco by Naty można nazwać wiodącą, pionierską firmą ekologiczną, która inwestuje w rozwój i badania. Ciągle stosuje nowe rozwiązania, które ułatwiają życie ludziom i pomagają przyrodzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj pieluchy jednorazowa
Rozmiar pieluchy 4+
Waga dziecka od 9 kg
Waga dziecka do 20 kg
Ilość elementów w zestawie 42 szt
BIO_ECO tak