Camelbak Quick Grip Chill Black/Atomic Blue-23%
124 zł 95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Camelbak Quick Grip Chill to praktyczny uchwyt na bidon Podium Chill 0,6l. Pomieści najpotrzebniejsze przedmioty tj. klucze, dokumenty i telefon. Wykonany jest z lekkiego i rozciągliwego materiału. Miękka opaska na dłonie nie powoduje podrażnień.

Ferrino saszetka Shield-25%
71 zł 53 zł

Wyprzedaż

Bezpieczna saszetka na dokumenty Ferrino Shield to obowiązkowe wyposażenie wszystkich podróżujących. Dzięki praktycznemu kolorowi możesz mieć pewność, że Twoje dokumenty i pieniądze będą bezpieczne.

Ferrino Security Belt-27%
72 zł 52 zł

Wyprzedaż

Praktyczny pas bezpieczeństwa. Ferrino Security belt idealnie nadaje się do przechowywania pieniędzy lub dokumentów podczas podróży lub uprawiania sportu. Pasek można dostosować na długość i wyróżnia się atrakcyjnym designem.

Boll Spark

Boll Spark

Ocena: 3,3
121 zł 114 zł

Lekka torebka na biodro Spark typu nerka znanej marki Boll. Posiada łatwodostępny uchwyt na butelkę. Nada się do biegania, skatingu, narciarstwa czy nordic walking. Zapinana na suwak.

shumee Pure2Improve Pas kulturystyczny, L
109 zł
+ darmowa dostawa

Mocny pas do podnoszenia ciężarów marki Pure2Improve to idealny pas kulturystyczny, który wydajnie wesprze dolną część Twoich pleców podczas wykonywania przysiadów i martwego ciągu! Ten pas cechuje się dobrym dopasowaniem w rejonie bioder i żeber, pozwalając na zginanie i obracanie tułowia. Wewnętrz

Boll Fox II Black
130 zł

Boll Fox II Black to anatomicznie profilowana nerka sportowa z ukośnym uchwytem na butelkę i kieszenią 3D na niezbędne drobiazgi. Odpowiednia do biegania, łyżwiarstwa in-line, narciarstwa biegowego i nordic walking…