Jabra bezprzewodowy zestaw słuchawkowy BOOST Bluetooth HF, czarny, BLUHFPJBOOSTBK

Marka: Jabra Nr katalogowy: 1218908

Jabra bezprzewodowy zestaw słuchawkowy BOOST Bluetooth HF, czarny, BLUHFPJBOOSTBK

Jabra Boost to łatwy w użyciu, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do wygodnych połączeń, do 9 godzin rozmów. Wytrzymuje do 1 roku w trybie gotowości. Wygoda noszenia zapewniona jest dzięki miękkim i elastycznym żelowym dodatkom. Bezpośredni dostęp do Siri i Google Now. Pełny opis

199

199 zł z VAT + KGO

Nr katalogowy: 1218908

Pełny opis

Opis produktu

Długi czas trwania połączenia

xiaomi powerbank 2 - 10000mah

Nigdy nie musisz się martwić o rozładowanie baterii. Zestaw Jabra Boost jest mały, cienki i zapewnia Ci całą moc, jakiej potrzebujesz. Do 9 godzin rozmów i do 1 roku w trybie gotowości. Dzięki nowej funkcji Power Nap możesz odbierać połączenia przez cały dzień. Brak ryzyka rozładowania baterii na drodze. Jabra Talk będzie nawet sam komunikować się z Tobą.

Bardzo lekkie ustawienie

Ogromną zaletą zestawu słuchawkowego Jabra Boost jest bardzo lekkie ustawienie. Samo poprowadzi Cię przez wskazówki głosowe, które ułatwią proces parowania lub ostrzeże Cię o niskim poziomie naładowania baterii. poinformuje Cię nawet wtedy, gdy po prostu podłączasz lub odłączasz telefon. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w suwak włączania / wyłączania i przycisk regulacji głośności. Z taką łatwością obsługi nie będziesz już więcej przegapiał połączenia.

Włącz Siri lub Google Now za pomocą jednego kliknięcia dedykowanego przycisku. Możesz zostawić telefon komórkowy w kieszeni.

Zestaw zawiera:

  • Zaczepy na ucho
  • PrzewódUSB
  • Rozszerzenia żelowe
  • Ładowarka

Wymiary:

  • 4.93 × 1.45 × 0.95

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestawu głośnomówiącego Bezprzewodowy
Kolor czarny