Yves Saint Laurent Szminka Vernis À Lèvres Vinyl Cream (Glossy Lips ) 5,5 ml (cień N°401 - Rouge Vinyle)

Marka: Yves Saint Laurent Nr katalogowy: 100002397507

Sprzedaż partnerska

Yves Saint Laurent Szminka Vernis À Lèvres Vinyl Cream (Glossy Lips ) 5,5 ml (cień N°401 - Rouge Vinyle)

Kremowy krem Yves Saint Laurent kremowej konsystencji Yves Saint Laurent sprawi, że Twoje usta będą wyglądać pięknie. S łączy jasność kolorów szminki z trwałością płynnej szminki i intensywnym połyskiem błyszczyka w jednym produkcie. Pełny opis

149

149 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kremowy krem Yves Saint Laurent kremowej konsystencji Yves Saint Laurent sprawi, że Twoje usta będą wyglądać pięknie. S łączy jasność kolorów szminki z trwałością płynnej szminki i intensywnym połyskiem błyszczyka w jednym produkcie.

Funkcje:

  • hydraty,
  • uspokajające usta,
  • długotrwały efekt,
  • dodaje koloru ustom.
Jak korzystać:

Nałóż równomierną warstwę na usta aplikatorem w dowolnym momencie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień N°401 - Rouge Vinyle