ARTcycleBALI Bransoletka z rośliną z kropkami BR_033 (długość 18,5 cm)

Marka: ARTcycleBALI Nr katalogowy: 100003971078

Sprzedaż partnerskaWyprzedaż

ARTcycleBALI Bransoletka z rośliną z kropkami BR_033 (długość 18,5 cm)

Bransoletka z rośliną z kropkami BR033. Pełny opis

36

51 zł Z VAT
36 zł
-29%
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100003971078

Pełny opis

Opis produktu

Biżuteria ARTcycleBALI
Jeśli chodzi o Bali, większość z nas zapamięta błękitne morze, biały piasek i piękne palmy, na które patrzysz. Ten tropikalny raj jest jednak jednym z najpoważniejszych problemów – i to jest używanie opon, które kończą się na wszechobecnych wysypiskach śmieci, w ogniu lub na morzu. To był ten problem, że projektantka Blanca z Katalonii i jej przyjaciel, patriarcha z Bali, zasugerowali pomysł użycia niepotrzebnych opon. Nie tylko pomagają one środowisku, ale także mogą wnieść nowe życie w nowe opony i sprawić, że ludzie będą mieli poczucie stylowych akcesoriów. Poznaj biżuterię ARTcycleBALI, 100% handmade, 100% z recyklingu, 100% art, 100% miłości, 100% Bali, Indonezja.

Produkcja biżuterii ARTcycleBALI
Oryginalna czarna biżuteria z precyzyjnie wyrafinowanymi detalami produkowana jest w manufakturze mieszczącej się na Bali, Ubud. Wszyscy bransoletka, naszyjnik lub Kolczykisą ręcznie wytwarzane za pomocą nożyczek, dziurkaczy i poręcznej ręki. Manufaktura zatrudnia 25 utalentowanych artystycznie ludzi różnych narodowości, religii i pokoleń. Ich praca jest fajna, w każdym klejnocie, oprócz stylowego projektu, jest też kawałek serca każdego artysty.

Upuść klejnot ARTcycleBALI i ARTcycleBALI przynajmniej niewielką część, by ocalić naszą planetę. Ponieważ każdy kawałek się liczy. :-) Materiał: pryž
Wykończenie: połysk
Kolor: czarny
Szerokość: 4,5 cm


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla kobiet
Materiał pryž
Kolor czarny
Długość 18,5 cm