Swarovski bransoletka napięcie 1180834

Marka: Swarovski Nr katalogowy: 100004152051

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Swarovski bransoletka napięcie 1180834

bransoletka napięcie 1180834. Pełny opis

569

681 zł
569 zł
-16%
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100004152051

Pełny opis

Opis produktu

Swarovski jest prawdziwa koncepcja w biżuterii

. Te wyjątkowe biżuteria i akcesoria, które są ozdobione oryginalnymi kryształkami Swarovski. Kryształy te można rozpoznać dzięki wysokim połysku i bardzo piękne i gustowne wzornictwo. Jest to jedna z najbardziej znanych marek, które pojawiają się na rynku światowym. Swarovski , jest symbolem luksusu, piękna i luksusu dla każdego.

Tradycja marki Swarovski

Aby oznaczyć wiąże tradycję i historię

. Firma została założona Bohemia Daniel Swarovski , który urodził się w 1862 roku w jiřetín pod bukovou. Ta wioska znajduje się w pobliżu miejscowości Jablonec nad Nisou. Nic więc dziwnego, że nauczył się sztuki, która jest typowa dla tego regionu, produkcji biżuterii. Teraz cięte szkło założyciel firmy tak sławny. Stopniowo zbudował firmę, która działa w ponad 40 krajach. Swarovski był szkolony jako szklarz artystycznego i pracował w fabryce rodziców. Później wyjechał do Paryża i Wiednia, gdzie poznał František Křižík. Brał możliwość elektryczności i zrekonstruowany maszynę do mielenia Chatons. W 1892 roku to już opatentował maszynę i założył firmę, która nosi jego nazwisko – Swarovski .

 

W 1908 roku zbudował swoje huty w 1913 roku wyprodukował pierwszy odręcznie szkła kryształowego, które przoduje doskonałą jakość. Po pierwszej wojnie światowej, pozostawiając zarządzanie firmą i zmarła w 1956 roku w bardzo dojrzałego wieku 94 lat.

podstawowe pojęcia

Niektórzy ludzie są trochę grzebać w tym, że biżuteria jest faktycznie Swarovski , jeśli chodzi o biżuterię i cennej biżuterii z. Wyjątkowość biżuteria Swarovski tworzących kryształy precyzji, który jest również niezbędnym warunkiem powodzenia tagu. Kryształy Swarovski wyróżnia się doskonałym odbiciem światła, jest to spowodowane przez konkretnego cięcia. Oryginalna biżuteria Swarovski pochodzi całkowicie z warsztatu Swarovski. Są one produkowane, zmontowane i zapakowane w oryginalne pudełka. Logo firmy składa się z białych i szarych łabędzie, które są pakowane w eleganckim niebieskim polu. Biżuteria jest dostarczany z oryginalnego świadectwa.

Często możemy spotkać się również z terminem Swarovski Elements. To sprawia, że biżuteria innych firm, ale zawierają kryształy Swarovski. Te klejnoty są często tańsze i mniej jakości, ale to zależy od obróbki precyzyjnej firmy jubilerskiej. Ludzie są szczególnie popularne na przystępności.

Znak w stylu

Swarovski skupia się na różnorodnych elementów kryształowych Swarovski Elements, który jest również używany przez czołowych projektantów mody dla swoich modeli ubrań i akcesoriów. Kryształy Swarovski ozdobiona telefon komórkowy, lub ich pokrycie, laptopy, wyroby szklane, symboli marki (np Merecedes, BMW, VW, Audi i inne). błyszczące kryształy Swarovski można znaleźć na lustrach, tartaki, taštičkách kosmetyki, torebki, a nawet buty. W skrócie, praktycznie wszędzie można myśleć. Nawet Swarovski pozostaje wiodącym producentem pięknej i oryginalnej biżuterii.

Prawdopodobnie najbardziej popularne są kolczyki Swarovski , które doskonale ozdobić swoją twarz. Czy postawić na kolczyki prawdziwego Swarovski lub biżuterii wolisz, możesz zawsze mieć pewność, piękne i wysokiej jakości biżuterii, która zamienia czarny, i nie powoduje reakcji alergicznych. Biżuteria jest często wykonana ze srebra lub rodu metalicznego.

Na uwagę zasługuje również unikatowe pierścienie Swarovski , którego blask i piękno trzeba kochać. Te ozdobne pierścienie są niewątpliwym. Jeśli szukasz tańszej alternatywy, istnieje biżuteria Swarovski , który całkowicie zastępuje drogiej biżuterii i wygląda bardzo luksusowe.

rzeczy

Swarovski to marka światowej klasy, to nic dziwnego, że wybór znajome twarze, prezentując swoją kolekcję. marka twarz była Miranda Kerr na przykład, czy piękno Afryki Południowej i jednym z aniołków Victoria Secret Candice Swanepoel. Candice między innymi stwarzane kask wysadzany kryształy Swarovski naprawdę piękny widok.

Mark stara się przyciągnąć uwagę do interesujących produktów. Na przykład, w 2004 roku austriacka firma przynosi olbrzymi kryształ o średnicy 2,7 ​​mA Waga 250 lbs. Później stworzył ogromny żyrandol, który służy jako ozdoba w legendarnym filmie „Upiór w Operze”. W Austrii, można nawet odwiedzić muzeum poświęcone Daniel Swarovski .

 

Jewel pochodzi z oryginalnego opakowania Swarovski.

Materiał: stal chirurgiczna, kryształ Swarovskiego
Wykończenie: połysk
Kolor: czarny, stalowy
Zdobienie: kryształ Swarovskiego
Długość: 20 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla mężczyzn
Materiał kryształ Swarovskiego, stal chirurgiczna
Kolor czarny, stalowy
Długość 20 cm
Kamień główny kryształ Swarovskiego