LOVI butelka Diamond Glass 150ml

Marka: LOVI Nr katalogowy: 1269325

LOVI butelka Diamond Glass 150ml

Butelka Diamond Glass 150 ml ze szkła borokrzemianowego z nadrukiem i z dynamicznym smoczkiem silikonowym, przeznaczona jest do karmienia najmniejszych dzieci przez osobę dorosłą. Zachęca dziecko do aktywności podczas ssania, jak podczas karmienia piersią. Butelka nie zawiera BPA. Pełny opis

45

45 zł z VAT

Nr katalogowy: 1269325

Pełny opis

Opis produktu

Butelka Diamond Glass 150 ml ze szkła borokrzemianowego z nadrukiem i z dynamicznym smoczkiem silikonowym, przeznaczona jest do karmienia najmniejszych dzieci przez osobę dorosłą. Zachęca dziecko do aktywności podczas ssania, jak podczas karmienia piersią. Butelka nie zawiera BPA.

WYGODNA BUTELKA z dynamicznym smoczkiem:

  • Wykonana z najlepszego, bardzo lekkiego szkła bez bocznego szwu, jest bezpieczna dla dziecka (nie zawiera BPA)
  • Zawiera innowacyjny system odpowietrzania
  • Bezpieczny w połączeniu z karmieniem piersią:
  • Ochrona naturalnego odruchu ssania
  • Zachowanie naturalnego rytmu ssania dziecka
  • Aktywna praca warg i języka jak podczas karmienia piersią
  • Koordynacja ssania, połykania i oddychania jak podczas karmienia piersią

Jedyna butelka, która zachęca dziecko do aktywności podczas ssania. Zawiera dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, który modyfikuje swój kształt (podczas karmienia, rozciąga się). Zachęca dziecko do aktywnego działania podczas ssania i karmienia piersią, stymuluje miejsca zaangażowane w rozwój mowy i pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój jamy ustnej. Specjalnie profilowany kształt butelki pozwala na prawidłowy sposób trzymania jej. Podczas karmienia butelka porusza się zgodnie z rytmem i siłą ssania dziecka. Butelka zawiera elastyczną tarczę uszczelniającą, która tworzy z butelki praktyczny pojemnik do przechowywania żywności lub kubek z miarką.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność całkowita 150 ml
Wiek dziecka noworodek
Materiał smoczka silikon