LOVI butelka LOVI Trends 240 ml Indian Summer

Marka: LOVI Nr katalogowy: 1321442001

LOVI butelka LOVI Trends 240 ml Indian Summer

Butelka o pojemności 240 ml jest doskonała do bezpiecznego karmienia. Umożliwia połączenie karmienia butelką i karmienia piersią. Butelka posiada dynamiczną ssawkę LOVI która zmienia kształt podczas karmienia. Nie zakłóca odruchu ssania. Ssawka posiada skuteczny system wentylacyjny SUPER Vent, który zapobiega wytwarzaniu próżni. Butelka posiada tarczę uszczelniającą i nasadkę z miarką. Butelka nie zawiera szkodliwego BPA. Pełny opis

35

35 zł z VAT

Nr katalogowy: 1321442001

Pełny opis

Opis produktu

butelka LOVI Trends 240 ml

Butelka o pojemności 240 ml jest doskonała do bezpiecznego karmienia. Umożliwia połączenie karmienia butelką i karmienia piersią. Butelka posiada dynamiczną ssawkę LOVI która zmienia kształt podczas karmienia. Nie zakłóca odruchu ssania. Ssawka posiada skuteczny system wentylacyjny SUPER Vent, który zapobiega wytwarzaniu próżni. Butelka posiada tarczę uszczelniającą i nasadkę z miarką. Butelka nie zawiera szkodliwego BPA.

Więcej…

Butelka do karmienia w stylowym, nowoczesnym designie, która śledzi aktualne trendy. Umożliwia połączenie karmienia butelką i karmienia piersią. Butelka posiada dynamiczną ssawkę LOVI która zmienia kształt podczas karmienia. Zachęca to dziecko do aktywności podczas ssania, jak również do karmienia piersią. Nie zakłóca odruchu ssania. Utrzymuje naturalny rytm ssania i wspomaga aktywną pracę mięśni jamy ustnej i języka.

LOVI

Stymuluje miejsca, które przyczyniają się do rozwoju mowy i pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój całej jamy ustnej. Ssawka posiada system wentylacyjny SUPER Vent, który zapobiega generowaniu podciśnieniaminimalizuje połknięte powietrze, które w dużej mierze przyczynia się do kolek u małych dzieci. Umożliwia właściwą koordynację ssania – połykanie – oddychanie. Butelka zawiera elastyczną tarczę uszczelniającą, która tworzy praktyczną tackę do przechowywania żywności i nasadkę z miarką.

Najważniejsze właściwości

 • Dynamiczna końcówka smoczka wykonana z cieńszej warstwy silikonu rozciąga się jak sutek matki.
 • Twarda, szeroka, podstawa wykonana z grubszej warstwy silikonu wymaga odpowiedniego ułożenia ust jak karmienie piersią.
 • Kanaliki w ssawce kopiują kanały laktacji w piersiach, regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.
 • Specjalny system odpowietrzający „SUPER VENT” zapobiega wytwarzaniu się podciśnienia, minimalizuje rozwój kolki u niemowląt.
 • Dozownik mleka – Zawiera elastyczną tarczę uszczelniającą, która sprawia, że butelka jest szczelnym pojemnikiem do transportu i przechowywania żywności.
 • Butelka z miarką to bezpieczna, alternatywna forma podawania płynów noworodkom i niemowlętom. Nie zakłóca odruchu ssania.

Zawartość zestawu

 • butelka Lovi 240 ml
 • dynamiczny silikonowy smoczek 3m+
 • elastyczna tarcza uszczelniająca
 • szczelne wieczko
 • praktyczna miarka

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność całkowita 240 ml
Wiek dziecka średni przepływ
Materiał smoczka silikon
Kolor wielo barwny