Philips Avent butelka Anti-colic 125 ml AirFree, 1 szt.

Marka: Philips Avent Nr katalogowy: 1280766

Nowość

Philips Avent butelka Anti-colic 125 ml AirFree, 1 szt.

Butelka anty-kolowa Philips Avent o pojemności 125 ml wyposażona jest w zawór AirFree, który utrzymuje smoczek pełen mleka. Badania kliniczne pokazują, że projekt butelki znacząco wpływa na zmniejszenie kolki i niespokojnego zachowania dziecka. Pełny opis

35

35 zł z VAT

U dostawcy

Ten produkt jest dostępny u jednego z naszych dostawców.

Podany czas realizacji zamówienia na ten towar jest orientacyjny, a dostępność towaru jest zależna od zewnętrznego dostawcy. Ostateczny termin potwierdzamy po kontakcie z dostawcą.

Planowana data dostawy :20.11.2018
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :19.11.2018

Pełny opis

Opis produktu

Butelka Anti-colic z zaworem AirFree

  • Butelka z dodatkowym miękkim smoczkiem Airflex
  • Uniwersalna butelka o wszechstronnym zastosowaniu
  • Bez BPA
  • Wypełniony smoczek umożliwia karmienie w pozycji stojącej, gdy butelka jest trzymana poziomo
  • Intuicyjna kompozycjałatwe czyszczenie oraz dezynfekcja bez użycia innych narzędzi
  • Można użycia butelki z zaworem lub bez
  • Butelka dla niemowląt ze smoczkiem z jednym otworem
  • Półprzezroczyste fiolki wykonane są z miękkiego polipropylenu (PP)

Klinicznie udowodniona redukcja kolki

Badania kliniczne wykazują, że AVENT znacząco zmniejsza kolkę oraz niespokojne zachowanie. Unikalna elastyczna krawędź smoczka umożliwia podawanie powietrza do butelki, co zapobiega tworzeniu się próżni w butelce.

Jak to działa?

Kształt butelki zapewnia wysoką stabilnośćwygodne trzymanie. Szeroki otwór ułatwia napełnianie butelki. Dokładna skala pomaga określić, ile dziecko wypiło. Pokrywka szczelnie zamyka tak, aby zawartość butelki nie była rozlewana podczas mieszania żywności lub w podróży.

Szeroki kształt miękkiego smoczka zmusza dziecko do otwierania ust szeroko i dosłownie do smoczka. Może zacząć ssać i używać tych samych ruchów języka i dziąseł jak podczas karmienia piersią.

UWAGA: Lekarze zalecają karmienie piersią jako najbardziej odpowiednią dietę w pierwszym roku życia, począwszy od szóstego miesiąca.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność całkowita 125 ml
Wiek dziecka noworodek
Materiał POLYPROPYLENE
Materiał smoczka silikon
Kolor przeźroczysty

Produkty alternatywne

BAYBY Antykolkowa butelka 250 ml 0m+
25 zł

Antykolkowa butelka 250 ml marki BAYBY jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Posiada uroczy motyw ze zwierzątkami. Kształt smoczka jest zaprojektowany, aby zapobiec gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka i pomaga zmniejszyć kolkę i czkawki.


BAYBY Antykolkowa butelka 150 ml 6m+
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Antykolkowa butelka 150 ml marki BAYBY posiada uroczy motyw ze zwierzętami oraz wygodne uchwyty. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy. Zapobiega gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka i pomaga zmniejszyć kolkę i czkawki.


BAYBY Antykolkowa butelka 240 ml 6m+
25 zł

Antykolkowa butelka 240 ml marki BAYBY posiada uroczy motyw ze zwierzętami oraz wygodne uchwyty. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy. Zapobiega gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka i pomaga zmniejszyć kolkę i czkawki.