Outwell stół Canmore M
379 zł

Stolik ma lekką aluminiową konstrukcję, która jest również bardzo trwała. Nogi mają regulowaną wysokość. W komplecie jest też torba transportowa. Stół Outwell Canmore M jest idealny na kempingi i wycieczki..

Easy Camp stół Angers-21%
89 zł 70 zł

Promocja

Stół rozkładany to konstrukcja z solidnego i lekkiego aluminium. Używaj go podczas jedzenia, do przechowywania rzeczy lub gotowania. Kompaktowy rozmiar mieści się w plecaku. Easy Camp Adventure Angers to idealny towarzysz podczas biwakowania.

Outwell Stolik Outwell Furniture Cody L
499 zł

Praktyczny stolik, który umożliwia precyzyjną regulację wysokości. Stół może być ustawiony na 3 różnych poziomach. Jest odporny na niepewną pogodę. Outwell Furniture Cody L posiada aluminiową konstrukcję.

Coleman stolik turystyczny Table & Storage
465 zł

Camping Table & Storage to funkcjonalny stolik turystyczny dedykowany dla maksymalnie 3 osób. Znakomicie sprawdzi się podczas biwaków i na kempingu. Model został wyposażony w antybakteryjny blat oraz praktyczną, wbudowaną szafkę, która umożliwi wygodne przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Stolik można złożyć do niewielkich rozmiarów.

Coleman stolik turystyczny 6 in 1 Table-11%
339 zł 299 zł

Promocja

Stolik turystyczny Coleman 6 in 1Table. Kiedy jest złożony jest lekką, płaską walizką. Po rozłożeniu przeistacza się w kuchnię, jadalnię, bar, biuro, rodzinny stół, stół dla dzieci… 6 in 1 Table to dwa stoły, które mogą być używane niezależnie, albo mogą zostać połączone na różne zestawy (aż 6 możliwości) lub stworzyć jeden wielki stół. Blaty można sytuować na różnych wysokościach, wszystko zależy od Ciebie oraz zaistniałych warunków. Nogi stołów można ze sobą łączyć poprawiając stabilność zestawu.

Coleman stolik turystyczny Mini Camp Table-33%
208 zł 139 zł

Promocja

Składany stolik turystyczny Mini Camp Table oryginalny produkt renomowanej marki Coleman. Jest niebywale lekki i wytrzymały, a jego korzystne wymiary sprawiają, że transport jest łatwy i przyjemny. Pod stolikiem zamontowano specjalną siateczkę, która świetnie nadaje się do przechowywania drobiazgów. Regulowana wysokość nóg zapewni stabilność na nierównym terenie.

Husky stół Morty-33%
300 zł 199 zł

Promocja

Husky Morty to praktyczny stół kempingowy, który sprawdzi się podczas każdego wyjazdu. Składana konstrukcja ułatwia transport i przechowywanie, a zamontowana pod stołem siatka organizację podczas obozowania. Model ten cechuje nośność do 35 kg.

Husky Stół Moryla
169 zł

Praktyczny stół składany zawiera 2 uchwyty na napój i siatkę do przechowywania. Konstrukcja wykonana jest z aluminium i poliestru 600D. Kompozycja jest stała i nie dochodzi do spontanicznego rozłożenia stołu. Husky Stół Molar przydany na rodzinnym kempingu.

Outwell stół Furniture Cody L
549 zł

Praktyczny stół ma przykręcane nóżki dla precyzyjnej regulacji wysokości. Stół może być ustawiony na 3 różnych poziomach. Jest odporny na niepewną pogodę. Outwell Furniture Cody L ma aluminiową konstrukcję.

Outwell stół Nain Low Table
92 zł

Stół rozkładany ma blat, który jest bardzo łatwy do czyszczenia i odporny na działanie wody. Szybko składa się i rozkłada bez konieczności montażu. Stół Outwell Nain Low Table znajduje zastosowanie na łonie natury lub na piknikach, podczas przygotowywania posiłków.