Siedziska i krzesła

Waga (g): 3300g - 13500g

W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym siedziska i krzesła. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii siedziska i krzesła dostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii siedziska i krzesła? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu siedziska i krzesłalub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

2 produkty
  • Waga (g)
    3300 g - 13500 g
    ×
Intex Nadmuchiwane krzesło Empire
4x

Intex Nadmuchiwane krzesło Empire

325 zł
Darmowa dostawa

Siedzisko w głębokim kolorze ma zintegrowany uchwyt na picie. Zapewnia wygodne siedzenie, powierzchnia jest z przyjemnego weluru. Bardzo łatwo jest spuścić powietrze i ponownie go napompować. Intex Nadmuchiwane krzesło Empire jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach.

Dostarcza MALL
Coleman składane krzesło Standard Quad Chair Khaki
132x

Coleman krzesło Standard Quad Chair

107 zł

Składane krzesło Standard Quad Chair o stalowej konstrukcji to niezbędny element każdego biwaku oraz kempingu. Uchwyty na napoje w podłokietnikach umożłiwiają przechowywanie butelki z napojem. Model z łatwością można złożyć do niewielkich rozmiarów.

Dostarcza MALL