W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym stoły. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii stoły dostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii stoły? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu stołylub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

3 produkty
-18%
Husky stół Morty
6x

Husky stół Morty

319 zł
259 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Husky Morty to praktyczny stół kempingowy, który sprawdzi się podczas każdego wyjazdu. Składana konstrukcja ułatwia transport i przechowywanie, a zamontowana pod stołem siatka organizację podczas obozowania. Model ten cechuje nośność do 35 kg.

Dostarcza MALL
Vango Granite Duo 120 Table Excalibur
2x

Vango Granite Duo 120 Table Excalibur

330 zł

Przy kempingowym stole Granite Duo 120 z górną płytą imitującą granit, może usiąść aż sześc osób. Nogi stołu pozwalają dowolnie dostosować jego wysokość, zapewniając doskonałą stabilność nawet w nierównym terenie. Stół wykonany jest z lekkiej aluminiowej konstrukcji, a dzięki niewielkim rozmiarom transport do obozu jest łatwy.

Dostarcza MALL
Vango Rowan 80 Table Excalibur
2x

Vango Rowan 80 Table Excalibur

151 zł

Stół campingowy Rowan 80 Table, który sprawi, że rodzinny wypady będą niezwykle przyjemne. Nowość roku 2019 posiada lekką stalową konstrukcją, która jest bardzo wytrzymała i ma ławy w czyszczeniu blat z imitacją granitu. Model ten doskonale sprawdzi się podczas różnego rodzaju wypadów, jest łatwy w przechowywaniu i przenoszeniu. Wodoodporność, maksymalne obciążenie stołu wynosi 30 kg.

Dostarcza MALL