Tetra Aqua Safe - 500ml
35 zł

Raty 10x0 %

Preparat Aqua Safe marki Tetra to środek dedykowany do uzdatniania wody kranowej w akwariach słodkowodnych i morskich. Korzystnie wpływa na parametry fizyko-chemiczne zbliżając je wartości charakteryzujących naturalne środowisko ryb. Opakowanie 500 ml.

Prodac Preparat Alga Control Pond 500ml
30 zł

Raty 10x0 %

Preparat do oczyszczania wody w stawach i wodnych zbiornikach ozdobnych marki PRODAC. Zapobiega powstawaniu glonów. Opakowanie: 350 ml.

Tetra zestaw do badania wody WaterTest Set
135 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

WaterTest Set marki Tetra to zestaw testów do precyzyjnego badania pięciu ważnych parametrów wody w akwarium. Doskonale nadaje się dla początkujących akwarystów.

Prodac nawóz do roślin Flora Pond 350ml
25 zł

Raty 10x0 %

Ciekłe nawozy marki PRODAC wzbogacone minerałami dostosowane są do roślin kwiatowych hodowanych w zbiornikach wodnych. Opakowanie: 350 ml.

Prodac medium filtracyjne Zeolith Pond 5kg
35 zł

Raty 10x0 %

Wysokiej jakości medium filtracyjne marki PRODAC przeznaczone jest do filtracji biologicznej i mechanicznej zarówno w zbiornikach słodkowodnych, morskich, a także ozdobnych stawów ogrodowych.

Tetra pompa Kompresor Pond APK 400, zestaw
317 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Zestaw z pompą powietrzną do zbiorników ogrodowych o objętości do 30 000 litrów. Tetra Pond APK 400 zawiera wszystkie niezbędne elementy do całorocznego dostarczania powietrza do oczek wodnych i stawów. Kompresor pozwala dostarczyć wystarczającą ilość tlenu, aby zapobiec rozwojowi glonów.

Tetra kamień napowietrzający do stawu AS50
14 zł

Raty 10x0 %

Kamień napowietrzający umożliwia dostarczanie tlenu do stawów lub oczek wodnych. Tetra AS50 to praktyczne opakowanie dwunastu sztuk. Idealnie nadaje się do kompresorów Tetra Pond APK400. Niezaprzeczalną zaletą tych kamieni napowietrzających jest równomierne rozmieszczenie pęcherzyków powietrza.

Tetra Pond Algofin 250 ml
33 zł

Raty 10x0 %

tworzy warunki biologiczne, które zapobiegają reprodukcji glonów. Produkt utrzymuje czystą wodę w zbiornikach ogrodowych. Opakowania 250 ml wystarczają na 5000 l wody.

Tetra środek na glony Pond Algoschutz 250 ml
35 zł

Raty 10x0 %

Naturalny środek zwalczający glony w stawach – Tetra Pond Algoschutz o objętości 250 ml. Składa się z naturalnych substancji, torfu i ekstraktów z jęczmienia, które skuteczne ograniczają wzrost populacji glonów. Jednocześnie pomaga utrzymać równowagę biologiczną w stawie oraz wspomaga warunki życia ryb i roślin wodnych.

Tetra środek zwalczający glony Pond Algorem 500 ml
67 zł

Raty 10x0 %

Szybki i bezpieczny środek ekologiczny do usuwania glonów – Tetra Pond Algorem 500 ml. Zapewnia szybką akcję w ciągu kilku godzin, dzięki grupowaniu pływających glonów, co ułatwia ich usunięcie. Wielką zaletą jest oczyszczanie wody bez wpływu na naturalną równowagę biosfery jeziora i stawu, jest ona wolna od substancji toksycznych i herbicydów.

Tetra Tetra Pond Algorem 250ml
37 zł

Raty 10x0 %

Tetra Pond Algorem to szybki i ekologiczny, a także bezpieczny dla środowiska środek do walki z pływającymi glonami. Po jego użyciu glony są zbijane w większe grupy, łatwe do usunięcia w sposób mechaniczny. Opakowanie wystarcza na 5000 litrów wody.