Znaleziono: 14

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Prodac Preparat Alga Control Pond 500ml
30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Preparat do oczyszczania wody w stawach i wodnych zbiornikach ozdobnych marki PRODAC. Zapobiega powstawaniu glonów. Opakowanie: 350 ml.


Prodac nawóz do roślin Flora Pond 350ml
25 zł

Ciekłe nawozy marki PRODAC wzbogacone minerałami dostosowane są do roślin kwiatowych hodowanych w zbiornikach wodnych. Opakowanie: 350 ml.


Prodac nawóz do roślin akwariowych Nutronferro 500ml
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ciekły nawóz NUTRON FERRO marki PRODAC przeznaczony jest dla roślin akwariowych, które wymagają szczególnej opieki i leczenia. Opakowanie: 500 ml.


Prodac medium filtracyjne Zeolith Pond 5kg
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości medium filtracyjne marki PRODAC przeznaczone jest do filtracji biologicznej i mechanicznej zarówno w zbiornikach słodkowodnych, morskich, a także ozdobnych stawów ogrodowych.


Tetra Aqua Safe - 500ml
35 zł

Preparat Aqua Safe marki Tetra to środek dedykowany do uzdatniania wody kranowej w akwariach słodkowodnych i morskich. Korzystnie wpływa na parametry fizyko-chemiczne zbliżając je wartości charakteryzujących naturalne środowisko ryb. Opakowanie 500 ml.


Tetra zestaw do badania wody WaterTest Set
135 zł

WaterTest Set marki Tetra to zestaw testów do precyzyjnego badania pięciu ważnych parametrów wody w akwarium. Doskonale nadaje się dla początkujących akwarystów.


Tetra zestaw do badania wody WaterTest Set Plus
320 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

WaterTest Set Plus marki Tetra to zestaw testów do precyzyjnego badania czterech ważnych parametrów wody w akwarium. Doskonale nadaje się dla początkujących akwarystów.