Tetra Aqua Safe - 500ml
35 zł

Preparat Aqua Safe marki Tetra to środek dedykowany do uzdatniania wody kranowej w akwariach słodkowodnych i morskich. Korzystnie wpływa na parametry fizyko-chemiczne zbliżając je wartości charakteryzujących naturalne środowisko ryb. Opakowanie 500 ml.

Prodac Preparat Alga Control Pond 500ml
30 zł 24 zł

Preparat do oczyszczania wody w stawach i wodnych zbiornikach ozdobnych marki PRODAC. Zapobiega powstawaniu glonów. Opakowanie: 350 ml.

Tetra zestaw do badania wody WaterTest Set
127 zł

WaterTest Set marki Tetra to zestaw testów do precyzyjnego badania pięciu ważnych parametrów wody w akwarium. Doskonale nadaje się dla początkujących akwarystów.

Tetra pompa Kompresor Pond APK 400, zestaw
277 zł

Zestaw z pompą powietrzną do zbiorników ogrodowych o objętości do 30 000 litrów. Tetra Pond APK 400 zawiera wszystkie niezbędne elementy do całorocznego dostarczania powietrza do oczek wodnych i stawów. Kompresor pozwala dostarczyć wystarczającą ilość tlenu, aby zapobiec rozwojowi glonów.

Tetra Pond Algofin 250 ml
23 zł

tworzy warunki biologiczne, które zapobiegają reprodukcji glonów. Produkt utrzymuje czystą wodę w zbiornikach ogrodowych. Opakowania 250 ml wystarczają na 5000 l wody.

Tetra środek na glony Pond Algoschutz 250 ml
25 zł

Naturalny środek zwalczający glony w stawach – Tetra Pond Algoschutz o objętości 250 ml. Składa się z naturalnych substancji, torfu i ekstraktów z jęczmienia, które skuteczne ograniczają wzrost populacji glonów. Jednocześnie pomaga utrzymać równowagę biologiczną w stawie oraz wspomaga warunki życia ryb i roślin wodnych.

Tetra środek zwalczający glony Pond Algorem 500 ml
55 zł

Szybki i bezpieczny środek ekologiczny do usuwania glonów – Tetra Pond Algorem 500 ml. Zapewnia szybką akcję w ciągu kilku godzin, dzięki grupowaniu pływających glonów, co ułatwia ich usunięcie. Wielką zaletą jest oczyszczanie wody bez wpływu na naturalną równowagę biosfery jeziora i stawu, jest ona wolna od substancji toksycznych i herbicydów.

UnionStar kamień napowietrzający do akwarium, piaskowiec
5 zł

Kamień napowietrzający jest wykonany z naturalnego piaskowca i tworzy bardzo drobne pęcherzyki powietrza. Nie wpływa na skład chemiczny wody w akwarium. Kamień napowietrzający do akwarium, piaskowiec od UnionStar jest nieszkodliwy i doskonale uzupełnia każde akwarium.

Tetra kamień napowietrzający do stawu AS50
11 zł

Kamień napowietrzający umożliwia dostarczanie tlenu do stawów lub oczek wodnych. Tetra AS50 to praktyczne opakowanie dwunastu sztuk. Idealnie nadaje się do kompresorów Tetra Pond APK400. Niezaprzeczalną zaletą tych kamieni napowietrzających jest równomierne rozmieszczenie pęcherzyków powietrza.

Tetra Tetra Pond Algorem 250ml
37 zł

Tetra Pond Algorem to szybki i ekologiczny, a także bezpieczny dla środowiska środek do walki z pływającymi glonami. Po jego użyciu glony są zbijane w większe grupy, łatwe do usunięcia w sposób mechaniczny. Opakowanie wystarcza na 5000 litrów wody.