Happy Green lodówka turystyczna elektryczna, 12/230 V
267 zł

Lodówka turystyczna do przechowywania ulubionego jedzenia i picia. Obudowa plastikowa ze składanym uchwytem, który można złożyć. Podłączenie do sieci elektrycznej 230 V. Podczas jazdy samochodem można użyć połączenia 12 V. Lodówka turystyczna Happy Green Box, 12/230 V dostarczana jest w niebieskim kolorze, o pojemności 24 l.


Outwell lodówka turystyczna Fulmar 5,8 L
94 zł

77 zł

Lodówka turystyczna o pojemności 5,8 l posiada kran, który pozwala nalać tyle napoju, ile potrzeba. Duży otwór do wygodnego czyszczenia i napełniania. Outwell Fulmar 5,8 L jest świetna do użytku nie tylko w domu, w ogrodzie, ale także na festiwalach.


Campingaz chłodziarka Icetime Plus 30L
231 zł

189 zł

Chłodziarka turystyczna na wkład Icetime Plus 30 L marki Campingaz, świetne sprawdzi się w czasie podróży, na biwaku, pikniku lub na plaży. Lekka i łatwa w transporcie, zapewnia odpowiednią temperaturę i świeżość przechowywanych produktów. Wyposażona w system zabezpieczający przed nieplanowanym otwarciem się pokrywy w czasie podróży i ergonomiczną rączkę.


Campingaz lodówka turystyczna Icetime Plus Extreme 25L
238 zł

195 zł

Campingaz Icetime Plus Extreme 25L to wysokiej jakości lodówka turystyczna o pojemności 25 l. Wyposażona w 2 otwory na kubki do picia i wkładkę antybakteryjną, która utrzymuje świeżą zawartość i zapobiega powstawaniu pleśni. Sztywna obudowa jest wygodna w transporcie i przechowywaniu.


Coleman lodówka turystyczna Cooler 52QT
706 zł

579 zł
+ darmowa dostawa

Coleman Cooler 52QT to wysokiej jakości lodówka turystyczna, która sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów, kempingów i podróży. Zapewnia najlepszą ochronę żywności i napojów dzięki specjalnej izolacji poliuretanowej. Może pomieścić do 48 l bagażu, a uszczelniający kanał spustowy jest łatwy i wygodny w czyszczeniu.


Campingaz Chłodziarka na wkład Icetime Plus 26 l
206 zł

169 zł

Chłodziarka turystyczna na wkład Icetime Plus 26 L marki Campingaz, świetne sprawdzi się w czasie podróży, na biwaku, pikniku lub na plaży. Lekka i łatwa w transporcie, zapewnia odpowiednią temperaturę i świeżość przechowywanych produktów. Wyposażona w system zabezpieczający przed nieplanowanym otwarciem się pokrywy w czasie podróży i ergonomiczną rączkę.


CarPoint lodówka turystyczna 24 l
79 zł

Lodówka turystyczna marki CarPoint idealnie sprawdza się w czasie długich podróży. Wykonana z odpornego materiału termoizolacyjnego, posłuży na długie lata. Posiada wkłady chłodzące, które pozwolą na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz.