Campingaz lodówka turystyczna Icetime Plus Extreme 25L
152 zł

Campingaz Icetime Plus Extreme 25L to wysokiej jakości lodówka turystyczna o pojemności 25 l. Wyposażona w 2 otwory na kubki do picia i wkładkę antybakteryjną, która utrzymuje świeżą zawartość i zapobiega powstawaniu pleśni. Sztywna obudowa jest wygodna w transporcie i przechowywaniu.

Outwell lodówka turystyczna ECOcool Slate Grey 35L 12V/230V
819 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Lodówka turystyczna o objętości 35 l oferuje przegrodę i piankową izolację o wysokiej gęstości. Umożliwia chłodzenie żywności o 18–25 °C poniżej temperatury otoczenia lub przechowywanie gotowanego jedzenia w 50–60°C. Lodówka Outwell ECOcool Slate Grey 35L 12V/230V jest idealna na plażę, do ogrodu, na kemping i do samochodu.

CarPoint lodówka turystyczna 24 l
84 zł

Lodówka turystyczna marki CarPoint idealnie sprawdza się w czasie długich podróży. Wykonana z odpornego materiału termoizolacyjnego, posłuży na długie lata. Posiada wkłady chłodzące, które pozwolą na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz.

Outwell lodówka turystyczna ECOcool Lite Black 24L 12V/230V
425 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Lodówka turystyczna o objętości 24 l oferuje przegrodę i piankową izolację o wysokiej gęstości. Umożliwia chłodzenie żywności do 18 °C poniżej temperatury otoczenia lub przechowywanie gotowanego jedzenia w 50° C. Lodówka Outwell ECOcool Lite Black 24L 12V / 230V jest idealna na plażę, do ogrodu, na kemping i do samochodu.

Outwell lodówka turystyczna Fulmar 5,8 L
94 zł 77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lodówka turystyczna o pojemności 5,8 l posiada kran, który pozwala nalać tyle napoju, ile potrzeba. Duży otwór do wygodnego czyszczenia i napełniania. Outwell Fulmar 5,8 L jest świetna do użytku nie tylko w domu, w ogrodzie, ale także na festiwalach.

Coleman lodówka turystyczna Cooler 52QT
706 zł 579 zł
+ darmowa dostawa

Coleman Cooler 52QT to wysokiej jakości lodówka turystyczna, która sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów, kempingów i podróży. Zapewnia najlepszą ochronę żywności i napojów dzięki specjalnej izolacji poliuretanowej. Może pomieścić do 48 l bagażu, a uszczelniający kanał spustowy jest łatwy i wygodny w czyszczeniu.

Campingaz Chłodziarka na wkład Icetime Plus 26 l
127 zł

Chłodziarka turystyczna na wkład Icetime Plus 26 L marki Campingaz, świetne sprawdzi się w czasie podróży, na biwaku, pikniku lub na plaży. Lekka i łatwa w transporcie, zapewnia odpowiednią temperaturę i świeżość przechowywanych produktów. Wyposażona w system zabezpieczający przed nieplanowanym otwarciem się pokrywy w czasie podróży i ergonomiczną rączkę.

Outwell lodówka turystyczna Fulmar 30 L
312 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lodówka turystyczna o pojemności 30 l może przechowywać zamrożoną żywność do 4 dni. Zawiera zawór spustowy, do odprowadzania nagromadzonej wody i sztywny uchwyt do łatwego przenoszenia. Outwell Fulmar 30 L jest świetna do użytku nie tylko w domu, w ogrodzie, ale także na festiwalach.

Campingaz chłodziarka Icetime Plus 30L
164 zł

Chłodziarka turystyczna na wkład Icetime Plus 30 L marki Campingaz, świetne sprawdzi się w czasie podróży, na biwaku, pikniku lub na plaży. Lekka i łatwa w transporcie, zapewnia odpowiednią temperaturę i świeżość przechowywanych produktów. Wyposażona w system zabezpieczający przed nieplanowanym otwarciem się pokrywy w czasie podróży i ergonomiczną rączkę.

Campingaz Icetime 13 l
107 zł 88 zł

Praktyczna mini lodówka. Campingaz Icetime 13 l oferuje do 17 godzin chłodzenia przy zastosowaniu wkładów chłodzących. Doskonałą izolację pudełka zapewnia pianka poliuretanowa, która znajduje się również w dolnej części, narożnikach i pokrywie. Pudełko jest wyposażone w ergonomiczny uchwyt z zamkiem, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu. Pokrywkę można wykorzystać jako tacę do serwowania i przechowywania.

Happy Green lodówka turystyczna elektryczna, 12/230 V
267 zł 243 zł

Lodówka turystyczna do przechowywania ulubionego jedzenia i picia. Obudowa plastikowa ze składanym uchwytem, który można złożyć. Podłączenie do sieci elektrycznej 230 V. Podczas jazdy samochodem można użyć połączenia 12 V. Lodówka turystyczna Happy Green Box, 12/230 V dostarczana jest w niebieskim kolorze, o pojemności 24 l.