Campingaz lodówka turystyczna Icetime Plus Extreme 25L-7%
151 zł 140 zł

Wyprzedaż

Campingaz Icetime Plus Extreme 25L to wysokiej jakości lodówka turystyczna o pojemności 25 l. Wyposażona w 2 otwory na kubki do picia i wkładkę antybakteryjną, która utrzymuje świeżą zawartość i zapobiega powstawaniu pleśni. Sztywna obudowa jest wygodna w transporcie i przechowywaniu.

Coleman lodówka turystyczna Cooler 52QT
706 zł 579 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Coleman Cooler 52QT to wysokiej jakości lodówka turystyczna, która sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów, kempingów i podróży. Zapewnia najlepszą ochronę żywności i napojów dzięki specjalnej izolacji poliuretanowej. Może pomieścić do 48 l bagażu, a uszczelniający kanał spustowy jest łatwy i wygodny w czyszczeniu.

Campingaz Chłodziarka na wkład Icetime Plus 26 l
127 zł

Raty 10x0 %

Chłodziarka turystyczna na wkład Icetime Plus 26 L marki Campingaz, świetne sprawdzi się w czasie podróży, na biwaku, pikniku lub na plaży. Lekka i łatwa w transporcie, zapewnia odpowiednią temperaturę i świeżość przechowywanych produktów. Wyposażona w system zabezpieczający przed nieplanowanym otwarciem się pokrywy w czasie podróży i ergonomiczną rączkę.

Campingaz chłodziarka Icetime Plus 30L
163 zł

Raty 10x0 %

Chłodziarka turystyczna na wkład Icetime Plus 30 L marki Campingaz, świetne sprawdzi się w czasie podróży, na biwaku, pikniku lub na plaży. Lekka i łatwa w transporcie, zapewnia odpowiednią temperaturę i świeżość przechowywanych produktów. Wyposażona w system zabezpieczający przed nieplanowanym otwarciem się pokrywy w czasie podróży i ergonomiczną rączkę.

Happy Green lodówka turystyczna elektryczna, 12/230 V
267 zł 243 zł

Raty 10x0 %

Lodówka turystyczna do przechowywania ulubionego jedzenia i picia. Obudowa plastikowa ze składanym uchwytem, który można złożyć. Podłączenie do sieci elektrycznej 230 V. Podczas jazdy samochodem można użyć połączenia 12 V. Lodówka turystyczna Happy Green Box, 12/230 V dostarczana jest w niebieskim kolorze, o pojemności 24 l.

Outwell lodówka turystyczna Fulmar 5,8 L
94 zł 77 zł

Raty 10x0 %

Lodówka turystyczna o pojemności 5,8 l posiada kran, który pozwala nalać tyle napoju, ile potrzeba. Duży otwór do wygodnego czyszczenia i napełniania. Outwell Fulmar 5,8 L jest świetna do użytku nie tylko w domu, w ogrodzie, ale także na festiwalach.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: