Bosch chłodziarko-zamrażarka KGV33VLEA
2 299 zł
Darmowa dostawa

Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV33VLEA znajduje się w klasie energetycznej A++ i wyróżnia się wykończeniem ze stali nierdzewnej. Jest wyposażona w system LowFrost, który przyspiesza rozmrażanie dzięki ograniczeniu tworzenia się lodu. Technologia FreshSense zapewnia optymalny klimat w lodówce w każdych warunkach. W zamrażarce znajduje się komora BigBox na duże kawałki produktów spożywczych.

Bosch chłodziarko-zamrażarka KGV39VWEA-13%
2 440 zł 2 102 zł

Chłodziarko zamrażarka Bosch KGV39VWEA w klasie energetycznej A++ i białym kolorze. Wyposażona w system LowFrost dla szybszego rozmrażania, dzięki ograniczeniu tworzenia się lodu. Technologia FreshSense zapewnia optymalne warunki w lodówce w każdych okolicznościach. Każdy ucieszy się z komory BigBox na większe kawałki żywności w zamrażarce.

Bosch chłodziarko-zamrażarka KGV33VWEA-13%
2 157 zł 1 859 zł

Chłodziarko zamrażarka Bosch KGV33VWEA w klasie energetycznej A++ i białym kolorze. Wyposażona w system LowFrost dla szybszego rozmrażania, dzięki ograniczeniu tworzenia się lodu. Technologia FreshSense zapewnia optymalne warunki w lodówce w każdych okolicznościach. Każdy ucieszy się z komory BigBox na większe kawałki żywności w zamrażarce.

Bosch lodówka KGF39PIDP-13%
6 154 zł 5 301 zł
Darmowa dostawa

Lodówka kombinowana Bosch KGF39PIDP w klasie energetycznej A++ i w wykonaniu ze stali nierdzewnej. Jest wyposażona w system przeciwoblodzeniowy NoFrost, który zapobiega tworzeniu się oblodzenia. System MultiAirflow zapewnia równomierną temperaturę w sekcji chłodzenia. Oświetlenie LED zapewnia równomierne i ekonomiczne oświetlenie wnętrza.

Bosch chłodziarko - zamrażarka KGN86AIDP-13%
6 476 zł 5 579 zł
Darmowa dostawa

Chłodziarko – zamrażarka Bosch KGN86AIDP w klasie energetycznej A+++, w nierdzewnym wykończeniu i w wersji XXL. Jest wyposażona w system przeciwoblodzeniowy NoFrost, który zapobiega tworzeniu się lodu. System MultiAirflow zapewnia równomierną temperaturę w sekcji chłodzenia. Komora VitaFresh plus dłużej zachowuje świeżość żywności i jej witaminy.

Bosch chłodziarko-zamrażarka KGV39VW31
1 899 zł

Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV39VW31 o wysokości 201 cm i klasie energetycznej A++. Wyposażona jest w elektroniczną regulację temperatury z wyświetlaczem LED oraz automatyczne odszranianie w chłodziarce. Zamrażalnik posiada fukcję supermrożenia i kalendarz zamrażania żywności. Całkowita pojemność lodówki to 342 litry netto.