Gorenje chłodziarko-zamrażarka RK6192AX + CURVER Pudełko SMART COOK 0,6 l

Gorenje chłodziarko-zamrażarka RK6192AX + CURVER Pudełko SMART COOK 0,6 l

Nr.: 555375
Prezent
Chłodziarko – zamrażarka Gorenje RK6192AX o wysokości 185 centymetrów i pojemności 319 litrów, pracuje energooszczędnie w klasie A++. Chłodziarka z oświetleniem LED, jest odszraniana automatyczniie. Technologia FrostLess sprawia, że rozmrażanie zamrażarki jest znacznie łatwiejsze i wymaga mniejszej częstotliwości. Szuflada na warzywa i owoce CrispZone, została wyposażona w system HumidityControl, z regulowanym poziomem wilgotności. Pełny opis
Gratis o wartości 27 zł
CURVER Pudełko SMART COOK 0,6 l
1 839 zł
Z VAT + KGO
Dostarcza MALL

Towar wycofany z oferty

Opis

Technologia FrostLess
Technologia FrostLess w istotny sposób ogranicza powstawanie lodu. System jest ukryty w ścianie zamrażarki. Działanie systemu FrostLess sprawia, że rozmrażanie zamrażarki jest znacznie łatwiejsze, wymaga mniejszej częstotliwości, a ponadto umożliwia większą oszczędność energii.
Szuflada CrispZone z kontrolą wilgotności
W dolnej części chłodziarki znajduje się duża szuflada CrispZone, przeznaczona do przechowywania świeżych owoców i warzyw. Szuflada została dodatkowo wyposażona w system HumidityControl, który pozwala łatwo regulować poziom wilgotności.
SimpleSlide
System SimpleSlide pozwala przesuwać półki w górę lub w dół, w zależności od potrzeb. Zaletą półek jest nie tylko możliwość ustawienia w różnych położeniach, ale również ich wyjątkowa wytrzymałość na obciążenie – nawet do 5 kg.
Funkcja SlotIn
Łatwe otwieranie drzwi pod właściwym kątem, umożliwiającym wysuwanie półek i szuflad
Szuflada XXL SpaceBox
Szuflada XXL SpaceBox ułatwia szybkie zamrażanie dużych produktów.
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED zużywa do 75% mniej energii niż tradycyjne, co znacznie zmniejsza rachunki za prąd, a rozświetla wnętrze jaśniej i skuteczniej niż zwykła żarówka. Nie emituje ciepła, dlatego urządzenie nie musi zużywać dodatkowej energii na utrzymanie odpowiedniej temperatury.

Chłodziarka:

  • Pojemność użytkowa: 225 l
  • 4 szklane pólki
  • 3 balkoniki na drzwiach, w tym 2 regulowane SimpleSlide
  • Stelaż na butelki
  • 1 duża szuflada na warzywa/owoce CrispZone, z regulacja wilgotności
  • Pojemnik na jajka
  • Automatyczne odszranianie

Zamrażarka:

Dane techniczne:

Funkcjonalność:

Polecamy również:

oraz: