Pupa Wampir! (Compact Duo Eyeshadow) 2,2 g
59 zł

Wampir! Compact Duo zapewnia efekt aksamitu i czysty kolor. Paleta D o wysokiej koncentracji pigmentów podkreśla intensywność widoku. Niematerialna i wygodna struktura pozwala na bogate cieniowanie. Nawet po pierwszym zastosowaniu efekt aksamitu jest absolutny.

Clinique Cień do powiek All About (Shadow Single) 2,2 g
88 zł 34 zł

Cień do powiek All About pomaga wyczarować uwodzicielski wygląd! Dzięki wysoce pigmentowanej kompozycji zapewnia wspaniałe odcienie, które lekko przylegają do powiek i utrzymają się bardzo długo. Nie kruszy i nie rozmazuje się. .

Art Deco (Liquid Glitter Eyeshadow) 5 ml
72 zł

Ciekły cień do powiek Eyeshadow Liquid Eye Shadow zawiera bardzo dobrze błyszczące cząsteczki i perłowe pigmenty w przezroczystej żelowej teksturze. Zjada wyjątkowy efekt na powiekach dzięki pigmentom odbijającym światło. cienkie Aplikator również ułatwi aplikację.

Makeup Revolution Bądź w Love Z 10 x 1,3 g
34 zł

Bądź w Love 10 niesamowitych cieni do powiek, które można ze sobą łączyć. Dzięki pomocy w tworzeniu naturalnego makijażu oczu cienie są łatwe do zastosowania i trwają przez cały dzień.

Art Deco (Galaxy Eye Powder) 0.9 g
67 zł

Galaxy Eye Powder z proszkiem Galaxy Eye zawierającym witaminę E wykorzystuje wielorefleksyjne cząsteczki i metaliczne kolory, aby stworzyć intensywny blask na powiekach. Jedwabista, pudrowa struktura jest łatwa do zastosowania. Tworzy nieodparty wygląd makijażu oczu.

Art Deco Perłowa powiek (powiek Pearl), 0,8 g
22 zł

cienie do powiek perłowe charakteryzują jasnych, żywych kolorach z perłowym refleksji, a także bardzo dużą liczbę odcieni do wyboru. Miękka tekstura duży procent kolorowych pigmentów może być w prosty sposób. Wybierz kolory, w zależności od życzenia i połączyć je w polu magnetycznym ! Zapachowych.

Bobbi Brown (Eyeshadow) 2,5 g
125 zł

Cień do powiek Bobbi Brown to luksusowy cień do oczu o jedwabistej konsystencji, który rozświetli Twoje oczy i doda im blasku. Są łatwe do nakładania i pokrywają się równomiernie i mają długą wytrzymałość.