Bobbi Brown Długotrwały kremowy cień do oczu (Long-Wear ) CreamShadow (Long-Wear ) 3,5 g (cień Shore)

Marka: Bobbi Brown Nr katalogowy: 100002765372

Sprzedaż partnerska

Bobbi Brown Długotrwały kremowy cień do oczu (Long-Wear ) CreamShadow (Long-Wear ) 3,5 g (cień Shore)

Szukasz aksamitnych cieni do powiek, które utrzymują cię w rozmazaniu i rozmyciu przez cały dzień? Następnie wyjdź po długotrwałe odcienie kremu Bobbi Brown które będą trwać przez cały dzień. Ponadto są perfumowane i nadają się również do noszenia soczewek kontaktowych. . Pełny opis

145

145 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szukasz aksamitnych cieni do powiek, które utrzymują cię w rozmazaniu i rozmyciu przez cały dzień? Następnie wyjdź po długotrwałe odcienie kremu Bobbi Brown które będą trwać przez cały dzień. Ponadto są perfumowane i nadają się również do noszenia soczewek kontaktowych.

Funkcje:

  • nie ma,
  • długotrwały efekt,
  • kompozycja kremowa,
  • testowane okulistycznie,
  • bez perfum,
  • nadaje się również do soczewek.
Jak korzystać:

Nałożyć na powiekach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień Shore