Clinique Eye Shadow All About (Shadow Single) 2.2 g (cień AC French Roast)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002454458

Sprzedaż partnerska

Clinique Eye Shadow All About (Shadow Single) 2.2 g (cień AC French Roast)

Clinique All About eye-shadow pomaga wyczarować uwodzicielski wygląd! Dzięki wysoce pigmentowanej kompozycji zapewnia wspaniałe rezultaty odcień y, który przylega lekko do pokryw i będzie trwał długo. Nie indeksują i nie usuwają. . Pełny opis

87

87 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Clinique All About eye-shadow pomaga wyczarować uwodzicielski wygląd! Dzięki wysoce pigmentowanej kompozycji zapewnia wspaniałe rezultaty odcień y, który przylega lekko do pokryw i będzie trwał długo. Nie indeksują i nie usuwają.

Funkcje:

  • łatwa aplikacja,
  • intensywna pigmentacja,
  • nie ma,
  • długotrwały.
Jak korzystać: Zastosuj się do oczu najlepiej po użyciu podstawowej podstawy oka.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień AC French Roast