Makeup Revolution Paleta 12 cieni Olejki Mattes 2

Marka: Makeup Revolution Nr katalogowy: 100002390034
Makeup Revolution Paleta 12 cieni Olejki Mattes 2

Sprzedaż partnerska

Makeup Revolution Paleta 12 cieni Olejki Mattes 2

Istotny powrócić palety Matte w nowej wersji dla miłośników mrocznych cieni. Paleta Essenatial Mattes 2 oferuje 12 bardzo pigmentowane cienie matowe, które są niezbędnym elementem kolekcji. . Pełny opis

34

34 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Istotny powrócić palety Matte w nowej wersji dla miłośników mrocznych cieni. Paleta Essenatial Mattes 2 oferuje 12 bardzo pigmentowane cienie matowe, które są niezbędnym elementem kolekcji.

Jak korzystać:

Nałożyć na powiekach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%