Makeup Revolution SophX 24 Eye Shadow Palette (Eyeshadow Palette) 26,4 g

Marka: Makeup Revolution Nr katalogowy: 100002563005
Makeup Revolution SophX 24 Eye Shadow Palette (Eyeshadow Palette) 26,4 g

Sprzedaż partnerska

Makeup Revolution SophX 24 Eye Shadow Palette (Eyeshadow Palette) 26,4 g

24 poszewki na dłonie SophX z 24 cieniami do powiek 24 razy odcień z którym robisz idealny makijaż na cały dzień, ale także na wieczór. Nie będziesz wiedział, którą kombinację wybrać wcześniej! Cienie do powiek nie rozmazują się i trwają długo, nie pękają i dają efekt matowy i lśniący. Pełny opis

59

59 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

24 poszewki na dłonie SophX z 24 cieniami do powiek 24 razy odcień z którym robisz idealny makijaż na cały dzień, ale także na wieczór. Nie będziesz wiedział, którą kombinację wybrać wcześniej! Cienie do powiek nie rozmazują się i trwają długo, nie pękają i dają efekt matowy i lśniący. Ponadto docenisz te praktyczne lusterko, który jest częścią palety.

Funkcje:

  • 24 wysoce pigmentowane odcień ů,
  • praktyczne lusterko,
  • do makijażu na dzień i na noc,
  • długo trzymać,
  • nie uśmiechaj się,
  • nie ma,
  • matt i błyszcząceodcień y.
Jak korzystać:

Zastosuj do powieki za pomocą pędzla i fantazji cienia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%