s.Oliver czapka damska 39.910.92.3395 wielokolorowa
89,90 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Czapka damska od marki s.Oliver, która umili ten mroźny, zimowy czas. Złożona z poliakrylu, ma właściwości rozgrzewające. Ozdobny pompon ożywia całą czapkę. Dodatek do zimowego stroju, który ochroni Cię przed mrozem. Dostępna w wielokolorowym wariancie.

s.Oliver opaska damska 39.910.9G.5458
59,90 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Praktyczna opaska damska od marki s.Oliver rozgrzeje Cię nie tylko na stoku narciarskim, ale także podczas nocnych spacerów po łonie natury i mieście. Materiał składa się z poliakrylu. Doskonała wersja zimowego nakrycia głowy. Nie zajmuje wiele miejsca i łatwo zmieści się w kieszeni.

s.Oliver rękawiczki damskie 39.910.96.3162 wielokolorowe
89,90 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Rękawiczki damskie od marki s.Oliver, z którymi zmarznięte ręce należą do przeszłości. Złożone z poliakrylu, ma właściwości rozgrzewające. Konstrukcja rękawiczek utrzymuje palce blisko siebie, dzięki czemu lepiej się ogrzewają. Dodatek do zimowego stroju, który ochroni Cię przed mrozem. Dostępna w wielokolorowym wariancie.

s.Oliver opaska damska 39.910.9G.5453
59,90 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Praktyczna opaska damska od marki s.Oliver rozgrzeje Cię nie tylko na stoku narciarskim, ale także podczas nocnych spacerów po łonie natury i mieście. Materiał składa się z poliakrylu. Jeśli czapka zimowa kojarzy Ci się z poczuciem dyskomfortu, ta opaska jest jej dokładnym przeciwieństwem. Nie zajmuje wiele miejsca i łatwo zmieści się w kieszeni.

Rip Curl czapka damska czarna Surf
119 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Czapka damska marki Rip Curl z zaokrąglonym daszkiem to praktyczny dodatek, który doskonale sprawdzi się w lecie. Posiada siatkę z tyłu, która zwiększa poziom wygody. Ozdobiona została logiem Rip Curl.

Brekka czapka dziewczęca Glammy Eco Pon
68 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Wygodna czapka, która zapewnia pełen komfort użytkowania podczas mroźnych dni. Dużym atutem jest atrakcyjny design.

Rip Curl czapka damska różowa Pump Cord
139 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Czapka damska marki Rip Curl została wykonana z wysokiej jakości sztruksu. Posiada siatkę z tyłu, która zwiększa poziom komfortu. Dodatkowo, posiada wygodną regulację obwodu. Ozdobiona logiem Rip Curl.

FOX czapka z daszkiem Repented czarna
119 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Czapka z daszkiem Repented marki Fox jest dedykowana dla kobiet. Została wykonana z wysokiej jakości materiału, który zapewnia znakomity komfort noszenia. Posiada zaokrąglony szczyt. Dzięki plastikowej taśmie można dostosować obwód do własnych potrzeb. Z przodu znajduje się logo marki Fox.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: