W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym czołówki. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii czołówkidostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii czołówki? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu czołówkilub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

18 produktów
LEDLENSER latarka czołowa MH7 Czarna
11x

LEDLENSER latarka czołowa MH7

249 zł
Darmowa dostawa

Czołówka z akumulatorem, który można ładować po prostu podłączając złącze magnetyczne. Akumulator można zastąpić i korzystać z klasycznych paluszków – baterii AA. Technologia Smart Light pozwala efektywnie wykorzystywać energię. LEDLENSER MH7 doskonale sprawdzi się podczas różnych zajęć na świeżym powietrzu.

Dostarcza MALL
-26%
LEDLENSER latarka czołowa MH3, czarno-pomarańczowy
1x

LEDLENSER latarka czołowa MH3

148 zł
109 zł
Darmowa dostawa

Kompaktowa latarka czołowa do zastosowań zewnętrznych jest wyposażona w system Advanced Focus i technologię Smart Light zapewniającą oszczędność energii. Innowacyjny system pozwala zamienić latarkę czołową w ręczną latarkę. Opakowanie zawiera baterie AA.

Dostarcza MALL
-28%
LEDLENSER latarka czołowa MH4, czarny

LEDLENSER latarka czołowa MH4

235 zł
169 zł
Darmowa dostawa

Zewnętrzna latarka czołowa z ładowaniem magnetycznym jest wyposażona w Advanced Focus System i Smart Light Technology, zapewniający oszczędność energii. Innowacyjny system pozwala zamienić latarkę czołową w ręczną latarkę. Opakowanie zawiera akumulator litowo-jonowy.

Dostarcza MALL
-22%
LEDLENSER MH5 czarno-żółta
1x

LEDLENSER MH5

219 zł
169 zł
Darmowa dostawa

Zewnętrzna latarka czołowa z ładowaniem magnetycznym, wyposażona w Advanced Focus System i Smart Light Technology, zapewniające oszczędność energii. Innowacyjny system pozwala zamienić latarkę czołową w latarkę. LEDLENSER MH5 posiada 1 × akumulator litowo-jonowy w opakowaniu.

Dostarcza MALL
-20%
LEDLENSER MH7 czarno-pomarańczowa
1x

LEDLENSER MH7

321 zł
255 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zewnętrzna latarka czołowa z ładowaniem magnetycznym, wyposażona w Advanced Focus System i Smart Light Technology, zapewniające oszczędność energii. Innowacyjny system pozwala zamienić latarkę czołową w latarkę. LEDLENSER MH7 posiada 1 × akumulator litowo-jonowy w opakowaniu.

Dostarcza MALL
-26%
LEDLENSER MH8 czarno-czarna
7x

LEDLENSER MH8

359 zł
265 zł
Darmowa dostawa

Zewnętrzna latarka czołowa z ładowaniem magnetycznym, wyposażona w Advanced Focus System i Smart Light Technology, zapewniające oszczędność energii. Innowacyjny system pozwala zamienić latarkę czołową w latarkę. LEDLENSER MH8 posiada 1 × akumulator litowo-jonowy w opakowaniu.

Dostarcza MALL