shumee Rama sofy, szara, metalowa, 90x200 cm

shumee Rama sofy, szara, metalowa, 90x200 cm

Nr.: 100054151006
Sprzedaż partnerska
Modna kanapa stanowi idealne rozwiązanie, by przenocować niespodziewanych gości oraz zapewnia komfortowe miejsce do siedzenia w ciągu dnia. Możesz z łatwością przekształcić ten mebel w sofę w ciągu dnia i w wygodne łóżko na noc. Rama maksymalizuje dostępność przestrzeni, zapewniając jednocześnie mie Pełny opis
646 zł
Z VAT
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

22.10.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100054151006

Opis

Modna kanapa stanowi idealne rozwiązanie, by przenocować niespodziewanych gości oraz zapewnia komfortowe miejsce do siedzenia w ciągu dnia.

Możesz z łatwością przekształcić ten mebel w sofę w ciągu dnia i w wygodne łóżko na noc. Rama maksymalizuje dostępność przestrzeni, zapewniając jednocześnie miejsce do spania, dzięki czemu jest idealnym wyborem do mniejszych wnętrz. Ponadto zawiera ona barierkę boczną, która zapobiega zsunięciu się użytkownika podczas snu. Cała rama łóżka stanowi solidną, metalową konstrukcję, dzięki czemu jest bardzo trwała i sprawdzi się do codziennego użytkowania.

Prosimy mieć na uwadze że, przesyłka obejmuje tylko ramę łóżka, materace nie są dołączone. Pasujące materace można znaleźć w naszym sklepie.

  • Kolor: szary
  • Materiał: malowany proszkowo metal
  • Wymiary całkowite: 206,5 × 95 × 89,5 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Wymiary pasującego materaca: 90 × 200 cm (szer. x dł.), materace nie są dołączone
  • Wymagany montaż: tak