Clinique Eye Make Up Remover (spłukiwany makijaż oczu 125 ml rozpuszczalnika)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002659685
Clinique Eye Make Up Remover (spłukiwany makijaż oczu 125 ml rozpuszczalnika)

Sprzedaż partnerska

Clinique Eye Make Up Remover (spłukiwany makijaż oczu 125 ml rozpuszczalnika)

Do demakijażu z unikalną teksturę, aby szybko usunąć makijaż z okolic oczu – od glonów do brwi. Idealny preparat do demakijażu w pośpiechu, jak również drobne naprawy makijaż wokół oczu. Skład bez oleju. Testowany oftalmologicznie. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym liter. Pełny opis

77

77 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Do demakijażu z unikalną teksturę, aby szybko usunąć makijaż z okolic oczu – od glonów do brwi. Idealny preparat do demakijażu w pośpiechu, jak również drobne naprawy makijaż wokół oczu. Skład bez oleju. Testowany oftalmologicznie. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym liter. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne).

Make Up Remover spłukiwany makijaż oczu Solvent wygrał w kategorii Najlepszy demakijażu oczu w Biblii Cosmopolitan Beauty Awards 2011!

Efekty:

  • Szybko usuwa makijaż z okolic oczu,
  • rozmazywanie makijaż.
  • podrażniać oczy.
Jak korzystać:

Zastosuj do demakijażu na wacikiem lub niewielkich korekt na wacikiem. Następnie odličte żądany obszar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Marka CLINIQUE