Clinique Eye Make Up Remover (spłukiwany makijaż oczu 125 ml rozpuszczalnika)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002659685
Clinique Eye Make Up Remover (spłukiwany makijaż oczu 125 ml rozpuszczalnika)

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 18.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Clinique Eye Make Up Remover (spłukiwany makijaż oczu 125 ml rozpuszczalnika)

Do demakijażu z unikalną teksturę, aby szybko usunąć makijaż z okolic oczu – od glonów do brwi. Idealny preparat do demakijażu w pośpiechu, jak również drobne naprawy makijaż wokół oczu. Skład bez oleju. Testowany oftalmologicznie. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym liter. Pełny opis

65

65 zł z VAT 76 zł, oszczędzasz 11 zł (14 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Do demakijażu z unikalną teksturę, aby szybko usunąć makijaż z okolic oczu – od glonów do brwi. Idealny preparat do demakijażu w pośpiechu, jak również drobne naprawy makijaż wokół oczu. Skład bez oleju. Testowany oftalmologicznie. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym liter. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne).

Make Up Remover spłukiwany makijaż oczu Solvent wygrał w kategorii Najlepszy demakijażu oczu w Biblii Cosmopolitan Beauty Awards 2011!

Efekty:

  • Szybko usuwa makijaż z okolic oczu,
  • rozmazywanie makijaż.
  • podrażniać oczy.
Jak korzystać:

Zastosuj do demakijażu na wacikiem lub niewielkich korekt na wacikiem. Następnie odličte żądany obszar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Marka CLINIQUE