Refectocil Micelarne obszary zmywacz do oczu (Eye micelarny do demakijażu) 150 ml

Marka: Refectocil Nr katalogowy: 100002395182
Refectocil Micelarne obszary zmywacz do oczu (Eye micelarny do demakijażu) 150 ml

Sprzedaż partnerska

Refectocil Micelarne obszary zmywacz do oczu (Eye micelarny do demakijażu) 150 ml

N emastný oko do demakijażu dla doskonałego, szybkiego i delikatnego usuwania intensywny makijaż oczu i innych tłustych zabrudzeń. . Pełny opis

24

24 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

N emastný oko do demakijażu dla doskonałego, szybkiego i delikatnego usuwania intensywny makijaż oczu i innych tłustych zabrudzeń.

RefectoCil Eye demakijaż uczestniczy rozwiązanie, które gwarantuje doskonały, szybki i delikatne usuwanie brudu i tłuszczu. Jest on stosowany przed nałożeniem trwałe rzęsy, rzęsy kolorów i brwi i rzęsy przed sklejeniem.

Preparat ten nie pozostawia tłustą powierzchnię oczy, co zapewnia optymalną przyczepność alg natáčkám i doskonałe wchłanianie wybranym odcieniu koloru podczas barwienia.

Jak korzystać:

Nałożyć na wacik i delikatnie odtłuścić rzęs.

Reflektory:

Dla idealnie pomalowanych rzęs i brwi Polecamy inne produkty tej marki RefectoCil.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Marka REFECTOCIL