Alum online Dyskretna golarka do twarzy flawless depilator

Alum online Dyskretna golarka do twarzy flawless depilator

Nr.: 100046984113
Sprzedaż partnerska
To innowacyjne urządzenie skradnie serce nie jednej kobiety , która chce pozbyć się nie estetycznych włosków na twarzy innych częściach ciała. Zabieg wykonuje się szybko i bezboleśnie . Pełny opis
37,93 zł
Partner: Alum

Towar wycofany z oferty

Brak dostawy kurierskiej

Nr.: 100046984113

Opis

Czy Ty też borykasz się z problemem niechcianych włosów, które pojawiają się na Twojej twarzy w najgorszym momencie? Nie martw się, nie tylko Ty masz z tym problem, a Flawless ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dyskretna golarka Flawless, który wyglądem przypomina szminkę, idealnie zmieści się w każdej torebce razem z innymi kosmetykami.

To innowacyjne urządzenie skradnie serce nie jednej kobiety , która chce pozbyć się nie estetycznych włosków na twarzy innych częściach ciała.

Zabieg wykonuje się szybko i bezboleśnie bez zbędnego szarpania czy biegania po salonach kosmetycznych. Skóra pozostaje gładka i przyjemna w dotyku bez efektu swędzenia czy podrażnienia.

Nadaje się do usuwania wszystkich typów owłosienia.

Depilator zasilany na baterię. (brak w zestawie) bateria AA

Wygląd szminki nie zdradza funkcji urządzenia.

Posiada dodatkową diodę LED która pozwala precyzyjnie i bezboleśnie usuwać zbędne owłosienie.

Dyskrecja bez wosku i bólu

Koniec z bolesnym woskowaniem i wyrywaniem włosków pęsetą. Używanie Dyskretnej golarki Flawless jest banalnie proste. Po prostu przyłóż go do swojej twarzy i bezboleśnie usuwaj niechciane włosy. Co więcej, nie musisz już czekać, aż włoski odrosną. Dyskretna golarka Flawless możesz używać codziennie!

Atrakcyjny design i nowoczesność

„Dyskrecja“ to słowo najlepiej opisuje Flawless, który wyglądem przypomina bardziej elegancką szminkę. Wewnątrz urządzenia znajdują się malutkie, niewidzialne gołym okiem, ostrza, które zadbają o to, abyś w kilka chwil pozbyła się niechcianych włosów. Dodatkowo Flawless nie podrażnia skóry i jest w pełni bezpieczny dla alergików!

6 powodów dla których warto wybrać Dyskretną golarkę Flawless:

  • Bezbolesne usuwanie włosków
  • Wyszukany, dyskretny design
  • Bezpieczny, nawet przy codziennym używaniu
  • Hipoalergiczny
  • Mały i poręczny
  • Zasilany na baterię

Maszynka w różnych kolorach- wysyłka LOSOWO