TimeLife siekacz do ziół z deską, bambus
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Siekacz do ziół firmy Time Life został wyposażony w piękną, masywną deskę do krojenia. Została ona wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego. Siekacz posiada ergonomicznie ukształtowane uchwyty. Całość zestawu jest bardzo łatwa do czyszczenia.


Brabantia Zestaw desek do krojenia – 3 szt.
105 zł

Zestaw kolorowych desek do krojenia marki Brabantia składa się z trzech, różnych rozmiarów. Ich uchwyty są antypoślizgowe, powierzchnia nie absorbuje płynów i zapachów.


Zassenhaus Deska z pokrywką, 25 cm, akacja
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Okrągła deska Zassenhaus o średnicy 25 cm w komplecie z pokrywką wykonaną z grubego szkła. Deskę stworzono z twardego drewna akacji. Świetnie nadają się do podawania mięsa i serów jako przystawki na przyjęciu.


Fackelmann bukowa deska do krojenia z uchwytem 45 x 21 x 1,5 cm
90 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna, z praktycznym uchwytem. Dzięki wysokości 1,5 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw lub owoców. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Deska do krojenia z uchwytem Fackelmann 45 × 21 × 1,15 cm podlega standardowi FSC.


Fackelmann deska do krojenia bukowa 36x25x1,5cm
92 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna. Dzięki wysokości 1,5 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Fackelmann deska do krojenia bukowa 36×25×1,5cm podlega standardowi FSC.


Fackelmann deska do krojenia bukowa 45x20x1,5cm
92 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna. Dzięki wysokości 1,5 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Fackelmann deska do krojenia bukowa 45×20×1,5cm podlega standardowi FSC.


Fackelmann deska do krojenia z uchwytem 39 x 12 x 1,15 cm
54 zł

Kuchenna deska do krojenia z bukowego drewna, z praktycznym uchwytem. Dzięki wysokości 1,15 cm i składowi materiału, poradzi sobie z typowymi zadaniami, począwszy od rozbijania mięsa, po krojenie warzyw lub owoców. Niezbędne akcesorium dla wszystkich entuzjastów gotowania, które ma naturalny design. Deska do krojenia z uchwytem Fackelmann 39 × 12 × 1,15 cm podlega standardowi FSC.


Orion deska do krojenia/serwowania, akacjowa, 34 cm
44 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuchenna, akacjowa deska do krojenia marki Orion sprawi, że Twoje posiłki będą niezwykłym doświadczeniem. Każda z nich jest absolutnie oryginalna pod względem kształtu i koloru. Deski są wszechstronne, nadają się do krojenia podczas gotowania, ale można używać ich również do serwowania. Twoje śniadanie lub obiad zyska zupełnie nowy wymiar.


Orion deska do krojenia/serwowania, akacjowa, 44 cm
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuchenna, akacjowa deska do krojenia sprawi, że Twoje posiłki będą niezwykłym doświadczeniem. Każda z nich jest absolutnie oryginalna pod względem kształtu i koloru. Deski są wszechstronne, nadają się do krojenia podczas gotowania, ale można używać ich również do serwowania. Twoje śniadanie lub obiad nabierze stylu.


Tescoma Deska do krojenia AZZA 40x26 cm (379890)
119 zł

Deska do krojenia Tescoma AZZA 40×26 cm (379890) wykonana z drewna bambusowego. Wgłębienie na spodzie pozwala podstawić talerz bezpośrednio pod deskę i łatwo przerzucać na niego pokrojone składniki.


Tescoma Deska do krojenia AZZA 50x33 cm (379892)
199 zł

Masywna deska do krojenia z kolekcji popularnej marki Tescoma. Wykonana została z wysokiej jakości, wielowarstwowego bambusa. Idealnie nada się do krojenia, porcjowania czy rozbijania produktów. Producent wyposażył ją w antypoślizgową podstawę. Wymiary: 50 × 33 cm.


Brund deska do krojenia EASY CUT, 36x26 cm
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia EASY CUT marki Brund została wykonana z trwałego tworzywa. Jej wymiary to 36×26 cm. Jest wyposażona w antypoślizgową podkładkę silikonową. Deska do krojenia jest przeznaczona dla każdego, kto ceni codzienną funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia.


Tefal zestaw desek do krojenia INGENIO + stojak K235S504
117 zł

Zestaw desek do krojenia Tefal INGENIOpraktycznym stojakiem. W zestawie znajdują się 3 deski do krojenia, które idealnie nadają się do przenoszenia żywności i odpadów. Mogą być używane obustronnie. Z pewnością znajdą wiele zastosowań w każdej kuchni.


LEIFHEIT Deska do krojenia VarioBoard 3086
89 zł

Deska do krojenia VarioBoard marki Leifheit przeznaczona jest do krojenia wszystkich produktów spożywczych. Wyposażona została w 4 wymienne folie, każda do innego rodzaju żywności oraz specjalny rowek na sok. Gwarancja 3 lata.


Kela Deska do krojenia KATANA bambus, 45x30x2 cm
59 zł

Bambusowa deska do krojenia Katana o długości 45 cm idealnie pokryje miejsce pracy. Drewno do kuchni po prostu należy, jest naturalne i przyjemne w użyciu. Wypróbujcie markę Kela.


Lamart Deska bambusowa 30x22 cm + nóż LT2059
44 zł

Deska + nóż LT2059 marki Lamart. Deska wykonana jest z wytrzymałego bambusa. Do zestawu dołączono nóż z ostrzem ze stali nierdzewnej i ergonomicznym uchwytem z drewna orzechowego. Wymiary ostrza wynoszą 15 cm.


Banquet Drewniana deska z kloszem BRILLANTE
95 zł

Drewniana deska z kloszem Banquet BRILLANTEo wymiarach 30,3 × 22,5 × 14 cm idealnie nada się do serwowania i przechowywania żywnośći. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości drewna gumowego i akrylowej pokrywy , co pozwoli na długie i bezpieczne użytkowanie.


Kela deska ze szklaną pokrywą KATANA, 24 cm
95 zł

Bambusowa deska ze szklaną pokrywą KATANA marki Kela o średnicy 24 cm, świetnie wygląda w każdej kuchni lub jadalni. Żywność ukryta pod pokrywką nie wysycha i nie przyciąga owadów.


Stoneline osłony na płyty kuchenne/deski do krojenia, 2 szt.
165 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczne osłony marki Stoneline służą również jako deski do krojenia. 2-elementowa drewniana konstrukcja pozwala na powiększenie przestrzeni na blacie kuchennym. Oferuje trzy różne regulacje wysokości, dzięki zdejmowanym nogom. Są odporne na wstrząsy.


Tefal deski do krojenia Fresh Kitchen, 4 szt.
32 zł

Kolorowe deski do krojenia Fresh marki Tefal to niezbędna pomoc przy przygotowywaniu owoców i warzyw. Zestaw zawiera 4 podkładki. Deski sa bardzo praktyczne i łatwe w konserwacji, można je myć w zmywarce.


Brund deska do krojenia EASY CUT, 26x20 cm
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia EASY CUT marki Brund została wykonana z trwałego tworzywa. Jej wymiary to 26×20 cm. Jest wyposażona w antypoślizgową podkładkę silikonową. Deska do krojenia jest przeznaczona dla każdego, kto ceni codzienną funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia.


Banquet Deska do krojenia BRILLANTE 35 x 25 x 3cm
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia Banquet BRILLANTE z drewna bambusowego o wymiarach 35 × 25 × 3 cm jest idealnym uzupełnieniem każdej kuchni. Dzięki pięknej strukturze naturalnej mozaiki drewna, deska staje się nie tylko akcesorium w kuchni, ale takze jej ozdobą.


Banquet Drewniana deska do krojenia BRILLANTE 34 × 24 cm
43 zł

Drewniana deska do krojenia BRILLANTE marki Banquet jest niezastąpionym pomocnikiem w każdej kuchni. Możesz pokroić na nim wszystkie rodzaje jedzenia, a dzięki rowkowi na krawędzi nie będziesz już wylewał soku z deski do krojenia.


Orion deska do krojenia, 44x20 cm
29 zł

Klasyczna deska do krojenia z rączką posiada żłobienia zapobiegające wsiąkaniu soków z przygotowywanych potraw. Drewniana deska marki Orion o długości 44 cm posiada praktyczny otwór, pozwalający na zawieszenie jej w dowolnym miejscu.


Tescoma Deska do krojenia PRECIOSO 30x20 cm
50 zł

Wyprzedaż

Deska do krojenia Tescoma PRECIOSO o wymiarach 30 × 20 cm doskonale nadaje się do przygotowywania i podawania posiłków. Produkt dzięki technologii nanoCARE jest antybakteryjny, nie zabarwiający sie oraz nie pochłania zapachów. Deskę po użyciu wystarczy opłukać wodą, bez użycia płynu do naczyń i zmywarki.


Banquet Deska do krojenia BRILLANTE Bamboo 38x22x1,5 cm
39 zł

26 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia Banquet BRILLANTE z drewna bambusowego o wymiarach 38 × 22 × 1,5 cm jest idealnym uzupełnieniem każdej kuchni. Dzięki pięknej strukturze jednostronnego dekoru drewna, deska staje się nie tylko akcesorium w kuchni, ale takze jej ozdobą.


Banquet Deska do krojenia BRILLANTE Bamboo 40 x 14 x 1,5 cm
25 zł

23 zł

Deska do krojenia Banquet BRILLANTE z drewna bambusowego o wymiarach 40 × 14 × 1,5 cm jest idealnym uzupełnieniem każdej kuchni. Dzięki pięknej strukturze jednostronnego dekoru drewna, deska staje się nie tylko akcesorium w kuchni, ale takze jej ozdobą.


Brund deska do krojenia EASY CUT, 41x30 cm
145 zł

Praktyczna deska do krojenia EASY CUT marki Brund została wykonana z trwałego tworzywa. Jej wymiary to 41×30 cm. Jest wyposażona w antypoślizgową podkładkę silikonową. Deska do krojenia jest przeznaczona dla każdego, kto ceni codzienną funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia.


Fackelmann Deska do krojenia 25 cm, drewniana
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia 25 cm, drewniana marki Fackelmann została wykonana z odpornego na zniszczenia drewna akacjowego. Praktyczny rowek dookoła deski chroni przed wydostaniem się na blat wody z krojonych produktów, np. warzyw czy owoców.


Fackelmann Deska do krojenia 34x20x1,4cm, dąb, z uchwytem
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia Fackelmann, 34×20×1,4cm wykonany z twardego bukowego drewna z uchwytem stanowi nieodłączny element codziennego gotowania. Wysokiej jakości wykonanie i naturalny materiał zapewniają długą żywotność.


Kela deska do krojenia KATANA 30 cm bambusowa
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Okrągła deska do krojenia KATANA znanej niemieckiej marki Kela jest wykonana z wysokiej jakości naturalnego drewna bambusowego. Jej zaletą jest rowek biegnący wokół całej powierzchni deski, który zapobiega rozlewaniu się płynów. Średnica wynosi 30 centymetrów.


Kela deska do krojenia KIANA 45x27x3cm bambusowa
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Deska do krojenia KIANA znanej niemieckiej marki Kela została wykonana z naturalnego drewna bambusowego. Wyróżnia się solidnością i stabilnością. Posiada uchwyty z każdej strony, by ułatwić przesuwanie i przenoszenie.


Kela zestaw desek do krojenia KATANA bambusowe, 3 szt
55 zł

Zestaw desek do krojenia KATANA znanej niemieckiej marki Kela został wykonany z wysokiej jakości drewna bambusowego, które jest bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia. Wszystkie trzy deski posiadają praktyczne oczka do zawieszenia.


Lamart Bambusowa deska do krojenia z ostrzałką LT2061
26 zł

Deska do krojenia marki Lamart wykonana jest z wytrzymałego bambusa, który charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi. Deska wyposażona jest w praktyczną ostrzałkę ze stali nierdzewnej, która wyostrza krawędzie noży.


Tescoma Elastyczne deski do krojenia PRESTO, 3 szt.
39 zł

34 zł

Elastyczne deski do krojenia PRESTO (zestaw trzech sztuk) są idealne do krojenia wszystkich rodzajów żywności, wyposażone w warstwę antypoślizgową, która sprawia, że przyklejają się do stołu i nie przesuwają się. Wykonane z plastycznego, tworzywa sztucznego dla łatwego przenoszenia i mycia.


TimeLife deski do krojenia BAMBUS, 7 szt
39 zł

Zestaw desek do krojenia z praktycznym stojakiem. Deski zostały wykonane z bambusa, dlatego też charakteryzują się długą żywotnością oraz wytrzymałością. Model wyróżnia się pięknym wykonaniem.


TimeLife taca na pizzę BAMBUS, 28 cm
39 zł

Okrągła taca bambusowa o średnicy 28 cm jest przeznaczona do krojenia i serwowania pizzy, ale można ją również wykorzystać w kuchni do krojenia innych produktów. Model charakteryzuje się pięknym wykonaniem oraz długą żywotnością.


TimeLife deska do krojenia z uchwytem 38cm
46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodna deska do krojenia marki TimeLife o długości wynoszącej 38 centymetrów została wykonana z wysokiej jakości drewna. Posiada praktyczny uchwyt oraz oczko do zawieszenia.


Tramontina Drewniana deska do krojenia 50 x 32 x 2,2 cm
279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duża deska marki Tramontina jest niezbędna w kuchni. Wykonana z egzotycznego drewna tygrysiego – to wytrzymały materiał z antybakteryjną obróbką. Deska ma praktyczne ucho do przenoszenia lub zawieszenia.


TimeLife deska do krojenia o dwóch różnych powierzchniach 25x16 cm
33 zł

30 zł

Deska do krojenia od marki Timelife oferuje możliwość krojenia różnych rodzajów żywności na różnych powierzchniach. Jedna strona wykonana z bambusa jest przeznaczona do krojenia owoców i warzyw, druga z polipropylenu ułatwia krojenie kiełbas i serów.


TimeLife deska do krojenia o dwóch różnych powierzchniach 37x23 cm
45 zł

35 zł

Bambusowa deska do krojenia od marki Timelife oferuje możliwość krojenia różnych rodzajów żywności na różnych powierzchniach. Jedna strona wykonana z bambusa jest przeznaczona do krojenia owoców i warzyw, druga z polipropylenu ułatwia krojenie kiełbas i serów.


Fackelmann Deska do krojenia 40 x 26 cm, drewniana
79 zł

Deska do krojenia 40 × 26 cm, drewniana marki Fackelmann to duża i praktyczna deska, pomocna przy przygotowywaniu posiłków w każdej kuchni. Wysokiej jakości drewno akacjowe, z którego została wyprodukowana, zapewni komfort użytkowania przez długi czas.


Kela stolnica kuchenna KIANA 48x38x2cm bambusowa
85 zł

Stolnica kuchenna KIANA znanej niemieckiej marki Kela o wymiarach 48 × 38 × 1,8 centymetra została wykonana z naturalnego drewna bambusowego. Ze względu na ułożenie krawędzi może być używana obustronnie. Doskonale nadaje się do krojenia lub przygotowywania ciasta.