Venbos mini schodki, czerwone

Ocena: 5 3 ocen Marka: Venbos Nr katalogowy: 898224

Venbos mini schodki, czerwone

Mini schodki marki Venbos pozwolą na dostanie się do wyżej położonych miejsc w gospodarstwie domowym lub warsztacie. Lekka i wytrzymała konstrukcja wytrzyma obciążenie nie przekraczające 150 kg. Pełny opis

105
5 3

105 zł z VAT + KGO

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :22.01.2019
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :21.01.2019

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

  • Mini-schodki pozwolą na dostanie się do wyżej położonych miejsc w gospodarstwie domowym
  • 2 schodki
  • Lekka i wytrzymała konstrukcja
  • Nośność: 150 kg
  • Kolor: czerwony

Polecamy również:

oraz


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Liczba stopni 2
Wysokość (cm) 50 cm
Szerokość (cm) 46 cm
Maksymalne obciążenie 150 kg
Materiał metal/plastik

Produkty alternatywne

BRILANZ schodki ze stali, 2 stopnie
100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednostronne, stalowe schodki z dwoma stopniami, od marki BRILANZ. Są wyposażone w bezpieczne, antypoślizgowe wykończenie stopni i podkładek nóżek. Zaprojektowane zostały do wszechstronnego zastosowania, przy ich maksymalnej ładowności 150 kg. Stopień ma wymiary 30 × 20 cm.


Facal drabina aluminiowa E3/P Plus
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drabina aluminiowa Facal E3/P Plus, 3-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek oraz szerokie na 8 cm stopnie zapewniają stabilność podczas użytkowania.


Facal drabina NINO NN-2
105 zł

Drabina Facal NINO NN-2 to mała drabinka, która sprawdzi się w drobnych pracach w gospodarstwie domowym. Drabinka wykonana ze stalowych profili charakteryzuje się wysoką żywotnością oraz udźwigiem do 150 kg.


Venbos mini schodki, białe
105 zł

Mini schodki marki Venbos pozwolą na dostanie się do wyżej położonych miejsc w gospodarstwie domowym lub warsztacie. Lekka i wytrzymała konstrukcja wytrzyma obciążenie nie przekraczające 150 kg.


Facal drabina Tinto T3
109 zł

Drabinka Facal Tinto T3, 3-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Antypoślizgowe wykończenie nóżek zapewnia stabilność podczas użytkowania, a stalowa konstrukcja zwiększa wytrzymałość.


Facal drabina Tonto T02
105 zł

Drabinka Facal Tonto T02, 2-stopniowa, dedykowana jest do użytku domowego. Stopnie pokryte gumą antypoślizgową oraz specjalne wykończenie nóżek zapewniają dużą stabilność podczas użytkowania.