W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym drążki. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii drążki dostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii drążki? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu drążkilub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

2 produkty
shumee Avento Drążek do podciągania, stalowy

shumee Avento Drążek do podciągania, stalowy

123 zł
Darmowa dostawa

Z drążkiem treningowym do montażu w drzwiach marki Avento otrzymujesz osobistą siłownię z szeroką gamą możliwości. Trenuj górną część ciała, podciągając się i zmieniaj pozycje chwytów, aby wyćwiczyć różne grupy mięśni. Wykonaj trening tak intensywny jak chcesz. Przemyślana konstrukcja sprawia, że dr

Partner: Shumee
shumee Avento Drążek do podciągania, stalowy

shumee Avento Drążek do podciągania, stalowy

101 zł
Darmowa dostawa

Możesz wykonywać różne ćwiczenia w domu dzięki temu drążkowi treningowemu marki Avento. Umieść drążek do podciągania o regulowanej długości u góry framugi drzwi i ćwicz górną część ciała poprzez podciąganie. Zmieniaj miejsca chwytu, aby trenować różne grupy mięśni i sprawić, by trening był tak inten

Partner: Shumee