shumee Szafka, 110 x 45 x 80 cm, lite drewno sheesham

shumee Szafka, 110 x 45 x 80 cm, lite drewno sheesham

Nr.: 100025377080
Sprzedaż partnerska
Ta praktyczna i stylowa szafka z drewna wniesie nieco naturalnego uroku do Twoich wnętrz. Może być używana także jako komoda lub kredens. Szafkę wykonano z litego drewna sheesham, co czyni ją trwałą i piękną. Sheesham to twarde drewno tropikalne, które słynie ze swojego bogatego usłojenia i jest rów Pełny opis
4 042 zł
Z VAT
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

04.08.2021 - 05.08.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100025377080

Opis

Ta praktyczna i stylowa szafka z drewna wniesie nieco naturalnego uroku do Twoich wnętrz. Może być używana także jako komoda lub kredens.

Szafkę wykonano z litego drewna sheesham, co czyni ją trwałą i piękną. Sheesham to twarde drewno tropikalne, które słynie ze swojego bogatego usłojenia i jest również zwane drewnem różanym lub palisandrem. Każdy etap procesu produkcji, taki jak polerowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Kunszt rzemiosła i piękna struktura drewna czynią każdy mebel wyjątkowym i nieco różnym od pozostałych. Szafka zapewnia mnóstwo miejsca do uporządkowania ważnych przedmiotów i trzymania ich w zasięgu ręki. Posiada wyjątkowe rzeźbienia na drzwiach, które dodają jej uroku. Produkt jest już złożony, więc montaż nie jest wymagany.

Ważna uwaga: kolory i usłojenie poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest unikatowy; wysyłka odbywa się losowo.

  • Materiał: lite drewno sheesham
  • Wymiary: 110 × 45 × 80 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Posiada 2 szuflady oraz 4 półki za podwójnymi drzwiami
  • Piękne rzeźbienia na drzwiach
  • Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana
  • Montaż nie jest wymagany
  • OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, należy użyć dołączonych elementów do mocowania na ścianie
  • Więcej informacji na temat zabezpieczenia mebli przed przewróceniem można znaleźć tutaj

    https://bit.ly/3bTdfhP