SIKU Autobus piętrowy MAN (1:87)
50 zł

SIKU, Autobus piętrowy MAN to idealny prezent który na pewno ucieszy zarówno dzieci jak i kolekcjonerów. Model cechuje się dużą precyzją wykonania, gwarantuje też dobrą zabawę, która rozwija wyobraźnię dziecka oraz w bezpieczny sposób pozwala zapoznać mu się ze światem realnym.

DICKIE Autobus City Express 46 cm - biały
55 zł

Niech Twój maluch odkryje w sobie kierowcę dzięki Dickie Autobus City Express, 46 cm. Autobus przegubowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pozwoli dziecku na wiele godzin przygód na drogach. Drzwi autobusu otwierają się tak jak w prawdziwym pojeździe.

DICKIE Autobus City Express 46 cm - czerwony
55 zł 51 zł

Niech Twój maluch odkryje w sobie kierowcę dzięki Dickie Autobus City Express, 46 cm. Autobus przegubowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pozwoli dziecku na wiele godzin przygód na drogach. Drzwi autobusu otwierają się tak jak w prawdziwym pojeździe.

SIKU Ciągnik siodłowy Mercedes z naczepą wywrotką Fliegl (1:50)
98 zł

Ciągnik siodłowy Mercedes z naczepą wywrotką Fliegl marki SIKU to model, który wiernie oddaje wygląd pojazdu, na którym jest wzorowany. Ruchome elementy sprawią, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza. Spodoba się każdemu chłopcu, który lubi motoryzację.

SIKU Zestaw pojazdy komunikacji miejskiej + znaki S6303
59 zł 57 zł

Zestaw pojazdy komunikacji miejskiej + znaki marki Siku z wiernie oddanymi detalami. W komplecie tramwaj, autobus i autobus szkolny oraz zestaw znaków drogowych. Modele wykonane są z metalu i tworzywa sztucznego.

SIMBA Strażak Sam Autobus Trevora, 21 cm
107 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

To autobus Trevora z popularnej bajki Strażak Sam. Maska otwiera się po naciśnięciu – pojawiają się pod nią płomienie. Auto umożliwia otwierane drzwi i dachu. Jako kierowca autobusu możesz zabrać wszystkich pasażerów tam, gdzie potrzebują się dostać.

Smoby ciężarówka z walizką roboczą Black&Decker
215 zł 114 zł

Ta ciężarówka w licencji Black&Decker z przyczepą zachwyci każdego małego majsterkowicza. Ciężarówka wiezie praktyczny kufer z uchwytem i narzędziami. Chłopcy będą mieć świetną rozrywkę podczas zabawy w mechaników.

Tonka zestaw zamochodów - służby techniczne
55 zł

Zestaw trzech samochodów tematycznych od marki Tonka. Pojazdy wykonane są z metalu z plastikowymi akcesoriami. Wyróżniają się szczegółowością. Zabawa samochodami to rozrywka nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Zestaw zachwyca kolekcjonerów i modelarzy.

SIKU model miejskiego autobusu MAN 1:50
89 zł

Model miejskiego autobusu MAN marki Siku w skali 1:50 to świetne uzupełnienie kolekcji maszyn transportu miejskiego. Model w większości wykonany z metalu – przednie oraz tylne światła z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Wader Auto Super Tech Truck laweta z kontenerami
89 zł 82 zł

Auto Super Tech Truck laweta z kontenerami marki Wader. Duża ciężarówka z przyczepą i odpinaną platformą z dwoma pojemnikami. Ciągnik jest wyposażony w ruchome ramię do załadunku i rozładunku kontenerów. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiału.