Mondo Dmuchane rękawki "Kraina Lodu 2"

Mondo Dmuchane rękawki "Kraina Lodu 2"

Nr.: 100058467098
Sprzedaż partnerska Nowość
Rękawy do pływania od 3 do 6 lat w ładnym fasonie wykonane są z wysokiej jakości materiału, nie pchają się i dobrze unoszą. Pełny opis
26 zł
Z VAT
17 zł
-34%
Partner: Golds24.pl

W magazynie partnera 5+ sztuk

07.12.2021 - 08.12.2021 dostawa partnerska
 

Towar partnera Golds24.pl

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.

Nr.: 100058467098

Opis

Nadmuchiwane rękawiczki pływackie Frozen II

Dmuchane rękawiczki wodne z motywem księżniczki z bajki Kraina lodu są wykonane we Włoszech przez producenta Mondo. Rękawiczki pływackie dla dziewczynek od 3 do 6 lat w ładnym niebiesko-fioletowym deseniu ze zdjęciem z bajki Ice Kingdom wykonane są z wysokiej jakości materiału, nie nadrukują i dobrze się unoszą. Rękawiczki dziecięce Mondo są lekkie i bardzo szybko się pompują. Dmuchane rękawiczki dziecięce to bardzo odpowiednie wyposażenie do wody – pomagają utrzymać ramiona dziecka nad powierzchnią, a tym samym zwiększają bezpieczeństwo dziecka nie tylko podczas pływania, ale także podczas różnych zabaw w wodzie. Rękawiczki pływackie przeznaczone są dla dzieci o wadze 18–30 kg.

Podczas pływania i zabawy w wodzie dziecko poprawia kondycję fizyczną i postawę. W przypadku tego typu produktów jakość jest ważna, ponieważ rękawy muszą być niezawodne i bezpieczne. Włoski producent Mondo to europejski producent różnorodnych zabawek dziecięcych z tworzyw sztucznych i PVC, które podczas produkcji spełniają wszystkie surowe kryteria bezpieczeństwa określone przez Unię Europejską. Mondo posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji różnorodnych zabawek dziecięcych z wysokiej jakości gumy nie tylko do produktów z kategorii rękawic dmuchanych.