Albi Osadnicy z Katanu - Junior
88 zł

Osadnicy z Catanu – Junior to edukacyjna gra planszowa, która przeniesie Twoją pociechę na wyspę. Gra dzięki której Twoje dziecko rozwinie strategię i spryt. Ty również z chęcią dołączysz do gry z dzieciakami.


Mindok Gra planszowa Dzieci z Carcassonne
84 zł

Gra planszowa Dzieci z Carcassonne polega na budowaniu drogi, na której można postawić pionki. Jedna rozgrywka zajmuje około dwudziestu minut. Świetnie sprawdzi się podczas rodzinnego wieczoru także u najmłodszych dzieci.


DETOA gry towarzyskie w pudełku: szachy i warcaby 35x23x4 cm
59 zł

Gry towarzyskie: szachy i warcaby marki Detoa to zestaw dwóch gier do stopniowego rozwijania umiejętności. Zapewni wiele godzin świetnej rozrywki w gronie rodziny lub przyjaciół. Doskonale nadaje się również dla dzieci. Opracuj strategię i bądź gotowy do walki, by pokonać swojego przeciwnika! Przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia.


Alexander Ciuciu babka 0200
32 zł

Ciuciu babka 0200 marki Aleksander dedykowana jest dzieciom powyżej 5 lat. Zestaw składa się z 5 niesamowitych gier opierających się na prostych zasadach. Wystarczy założyć maskę na oczy, dotknąć przedmiot, wyczuć i odgadnąć jego kształt a następnie dopasować go do otworu w planszy.


EP LINE Polowanie na duchy 2 - pack
219 zł

199 zł

Nawiedzona gra, podczas której krew w Twoich żyłach zastyga. Polowanie na duchy to zabawna gra dla całej rodziny. Zasadą gry jest złapanie jak największej ilości duchów w czasie do 1,5 minuty. Czekają na Ciebie 3 różne stopnie trudności. Przeznaczona jest dla 2 graczy.


HASBRO Bed Bugs E0884
55 zł

43 zł

Bed Bugs to wspaniała gra zręcznościowa od Hasbro. Złap wszystkie robale skaczące po łóżku, ale pamiętaj do dyspozycji masz tylko pęsetę. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia.


HASBRO Cluedo Junior C1293
79 zł

63 zł

Cluedo Junior to gra planszowa marki Hasbro, która rozwija logiczne myślenie i wyobraźnię. Rozwiąż tajemnicę i dowiedz się kto zjadł ciasto i czym je popił. Rzucaj kostką by przesuwać się po planszy i odkrywać dalsze szczegóły zagadki.


HASBRO Cranium Ulep To C0433
75 zł

59 zł

Cranium Ulep To marki Hasbro to zwariowana gra planszowa. Tylko praca zespołowa prowadzi do sukcesu. Odkryj kartę i ulep z gliny to co się na niej znajduje tak by Twoja drużyna odgadła co to jest, ale pamiętaj czas goni.


HASBRO Downfall 00123
90 zł

75 zł

Downfall marki Hasbro to wspaniała gra strategiczna. Sprowadź swoje żetony na dół jako pierwszy przy użyciu kół zębatych i rynny. Gra pomaga rozwijać myślenie strategiczne i krytyczne.


HASBRO Elefun&Friends Głodny hipopotam
85 zł

69 zł

Gra planszowa Głodne Hipcie marki Hasbro. Przygotuj się na szaleństwo zwariowanych kulek! Uwolnij wszystkie kulki i wypraw wielką hipopotamową ucztę. Zabawa doskonale rozwija zmysły dziecka.


HASBRO Graw życie Junior B0654
79 zł

65 zł

Gra w życie Junior to popularna gra planszowa od Hasbro w wersji dla młodszych dzieci. Poruszaj się po planszy samochodzikami i przeżywaj wspaniałe przygody. Uruchom wyobraźnię i przenieś się do egzotycznego zoo lub na piaszczystą plażę.


HASBRO Monopoly Disney C2116
175 zł

139 zł

Monopoly Disney marki Hasbro to wspaniała gra dla całej rodziny. Przenieś się do wspaniałego świata znanego z bajek Disneya. Przeżyj na nowo ulubione opowieści o bohaterach bajek: Pinokio, Piotruś Pan, Mała Syrenka czy Kraina Lodu.


HASBRO Monopoly Gamer
135 zł

105 zł

Monopoly Gamer marki Hasbro to wspaniała gra planszowa dla całej rodziny. Przenieś się do świata dobrze znanego z gry Super Mario. Zbieraj gwiazdki i kupuj nieruchomości, aby uzyskać jak najwięcej punktów i walcz z Bossami.


HASBRO Monopoly Junior My Little Pony B8417
99 zł

79 zł

Monopoly Junior My Little Pony to gra marki Hasbro w wersji dla miłośniczek kolorowych kucyków. Pionki to figurki kucyków: Rarity, Twilight Sparkle, Pinkie Pie i Rainbow Dash. Również plansza nabrała słodkiego, kucykowego charakteru.


HASBRO Monopoly Star Wars C1990
205 zł

169 zł

Monopoly Star Wars marki Hasbro to doskonała propozycja dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen. Przenieś się do odległej galaktyki i inwestuj w nieruchomości by zdobyć fortunę. Pokonaj oponentów, zbierając floty i bazy oraz wpływaj na przeznaczenie innych graczy używając kart Mocy i Przemytu.


HASBRO Perfection C0432
99 zł

79 zł

Perfection marki Hasbro to doskonała propozycja dla dzieci już od 5 roku życia. Dopasuj wszystkie 25 elementów, tylko pamiętaj musisz zmieścić się w czasie 60 sekund, zanim kostki wyskoczą do góry.


HASBRO Pułapka na myszy C0431
109 zł

89 zł

Pułapka na myszy to popularna gra pełna świetnej zabawy od Hasbro. Przeprowadź myszki po planszy tak by nie wpadły w pułapki i zdobyły serek przeciwnika. Wygrywa gracz, który zbierze 6 kawałków sera jako pierwszy.


HASBRO Simon Air B6900
139 zł

115 zł

Simon Air marki Hasbro to nowa wersja popularnej gry, w której zawodnicy muszą wykazać się refleksem i dobrą pamięcią. Gra wyposażona jest w bezdotykową technologię, która bez problemu rozpozna wszystkie ruchy gracza.


HASBRO Taboo Junior 14334
105 zł

85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Taboo Junior Hasbro to zabawa słowami dla młodszych dzieci. Doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych wieczorów z grami. Spraw by Twoja drużyna odgadła hasło, tylko pamiętaj nie wszystkich słów wolno Ci użyć w podpowiedziach.


Lisciani Dory Super Game
52 zł

Zabawna gra od marki Lisciani z bohaterami z animowanego filmu Disneya Gdzie jest Dory?. Można grać na 2 sposoby: w klasyczny sposób lub za pomocą monet. Wybierz swojego bohatera, zakręć spinnerem i przejdź do planszy.


Lisciani gra Cars 3 Educational Multigames
59 zł

Zestaw gier edukacyjnych Lisciani Cars 3 Educational Multigames jest skutecznym narzędziem do nauczania podstawowej wiedzy i rozwijania umiejętności oraz logiki obserwacji u dzieci. Gry są proste i zabawne, wykonane w taki sposób, że elementy należące do siebie są łatwe do połączenia.


Piatnik Chicken out!
26 zł

23 zł

Gra polegająca na liczeniu niecierpliwych kurczaków, co może niekiedy być bardzo trudne. Uważaj na lisa, który wyprowadza kurczaki z równowagi. Szanse na zwycięstwo ma tylko ten, kto dysponuje zdolnością do szybkiej reakcji i nie przekroczy liczby 21. Przeznaczone dla graczy powyżej 7 lat.


Piatnik Circo Delfino
29 zł

25 zł

Zabawa delfinów właśnie się rozpoczyna. Wygrywa ten, kto pierwszy znajdzie jedną z wielu kolorowych formacji artystów żonglerów. Potrzebny jest tylko dobry wzrokszybkość reakcji. Gra przeznaczona dla graczy powyżej 7 lat.


Piatnik gra rodzinna BeeSmart
49 zł

Szybka i zabawna gra dla całej rodziny. Czy masz dobry zmysł obserwacji? Który gracz znajdzie najwięcej kwiatów? Tylko najlepszy ma szansę wybrać odpowiednie miejsce dla pszczoły, by mogła zostać nagrodzona pysznym miodem!


Piatnik gra rodzinna Hello Dino
85 zł

Rozbiegane młode dinozaury nieustannie wymieniają się miejscami i powodują zamieszanie. Sprytne rozmieszczenie dinozaurów w gnieździe pomoże zachować porządek w gnieździe. Który z graczy dobrze zapamiętał, w którym jajku ukrywa się dinozaur?


Piatnik Karty Pexeso & Domino - Papugi
49 zł

Pexeso i Domino w jednym pudełku! Karty Pexeso i Domino przenoszą Cię w świat kolorowych papug. Trenuj swoją pamięć i baw się dobrze!


Piatnik Shop Hop
65 zł

59 zł

Gra Shop Hop przeznaczona dla dzieci od 6 lat. W tej grze wszystko zależy od szybkości, ale także od taktyki. Jeśli chcesz wygrać, musisz kupić wszystkie rzeczy z listy. Ale uwaga-ceny zmieniają się w trakcie gry. Gra jest przeznaczona dla 2 – 4 osób.


Ravensburger Cool Runnings
109 zł

Nowość

Zabawna gra planszowa, w której dzieci bawią się prawdziwymi kostkami lodu. Zadaniem każdego gracza jest doprowadzenie kostki lodu do celu i rozproszenie kostek przeciwników.


Ravensburger gra edukacyjna Stoopido
81 zł

74 zł

Gra edukacyjna Stoopido marki Ravensburger jest niezwykle ciekawa, jednocześnie zaskakuje prostotą. Dzieci zakładają okulary, uderzają dłonią na symbol, który wypadł na kostce. Zwycięzca zakłada na okulary pokonanych zabawny dodatek będący częścią zestawu.


Ravensburger gra planszowa La Cucaracula
159 zł

124 zł

Gra planszowa La Cucaracula marki Ravensburger rozpoczyna się w upiornym zamku, po którym grasuje… karaluch! Przerażający Cucaracula biega przez nawiedzony zamek i straszy wszystkich, którzy staną na jego drodze. Twoim zadaniem jest zapalenie wszystkich świec w budynku, co wypędzi strasznego karalucha-wampira, który nie lubi światła! Przeznaczona dla dzieci od 5. roku życia.


Ravensburger gra planszowa Monster Slap
69 zł

Gra planszowa Monster Slap marki Ravensburger pozwoli na dołączenie do imprezy, która odbywa się na terenie całego miasta! Polega na złapaniu jak największej ilości potworów za pomocą lepkiej łapki. Dzięki tym niesfornym stworzeniom dzieci mogą cieszyć się wieloma godzinami doskonałej rozrywki. Przeznaczona dla dzieci od 5. roku życia.


Rummikub gra Rummikub 2w1 + Junior
174 zł

131 zł

Gra Rummikub 2w1 Standard + Junior to dwa warianty tej popularnej na całym świecie gry. W wersji Standard cel jest bardzo prosty – należy pozbyć się wszystkich kostek ze swojej tabliczki. Wersja Junior została specjalnie dostosowana dla młodszych dzieci, które również chciałyby być częścią zabawy.


Spin Master gra pamięciowa Hatchimals 3D
61 zł

Gra pamięciowa Hatchimals 3D firmy Spin Master z kartami uroczych Hatchimali zapewni doskonałą rozrywkę na wiele godzin. Należy schować karty w jajeczkach, zapamiętać ich lokalizację oraz dobrać w pary. Osoba, która zbierze jak najwięcej par – wygrywa! W dwóch jajkach znajdują się kolekcjonerskie figurki Hatchimals CollEGGtibles. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.


Spin Master Paw Patrol wyścig szczeniaków
122 zł

Gra wyścigowa ze szczeniakami spodoba się wszystkim miłośnikom popularnej serii Paw Patrol. Który maluch będzie najszybszy, dostając najwięcej piłek?


Spin Master zestaw gier, 10 szt.
73 zł

Zestaw 10 klasycznych, rodzinnych gier marki Spin Master idealnie sprawdzi się dla dzieci powyżej 6 roku życia. Zawiera gry takie jak: bierki, warcaby czy szachy, które pozwolą umilić czas spędzony w domu. Dodatkowo gry przechowywane są w praktycznym, drewnianym pudełku, służącym także do zabawy.


Spin Master zestaw gier Psi Patrol, 7 szt.
99 zł

Zestaw 7 klasycznych gier marki Spin Master idealnie sprawdzi się dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zawiera gry takie jak: domino, bingo czy karty, które pozwolą umilić czas spędzony w domu. Dodatkowo gry przechowywane są w praktycznym, drewnianym pudełku, służącym także do zabawy.


Teddies Baby College English – gra edukacyjna z CD
133 zł

Baby College to oryginalna gra edukacyjna dla dzieci, rozpoczynających naukę angielskiego. Koncentruje się na nauce poprzez zabawę, przyswajaniu podstawowego słownictwa, a zwłaszcza – jego wymowie. Gra może być urozmaicona dodatkowymi działaniami.


TM Toys Gra Kostka Rubika Króliczek
39 zł
38 zł

Gra Kostka Rubika Króliczek to kostka dla najmłodszych graczy, którzy dopiero zaczynają zmagania z jedną z najbardziej popularnych łamigłówek na świecie. Łatwa do rozwiązania kostka w kształcie żółtego zajączka, zachęci Twojego malucha do prawidłowego ułożenia!


TM Toys Moje pierwsze sudoku
137 zł

69 zł

Moje pierwsze sudoku to logiczna łamigłówka w wersji dla dzieci, którą pokochał cały świat. Zawiera mniej komórek, a zamiast cyfr – obrazki.


Trefl Gra Boom Boom Frozen
50 zł

Gra Boom Boom Frozen marki Trefl przeznaczona dla 2 do 4 graczy. Pełna emocji zabawa w zbieranie kompletu kart z postaciami z uwielbianego przez dzieci filmu Kraina Lodu!


Trefl Gra Węże i drabiny Kraina Lodu
37 zł

Chińczyk z bohaterami filmu Kraina Lodu. To klasyczna gra dla całej rodziny. Szczęściarzem jest ten kto będzie miał więcej rzutów kostką. Zwycięzcą zostaje osoba, która pierwsza zaprowadzi swoje pionki do bazy.


Spin Master Spin Master Domino w metalowym pudełku
30 zł

Domino to jedna z najczęściej granych gier. Wykonane z trwałego materiału, tym razem z motywem znanym dzieciom z filmu animowanego Psi Patrol. Małe opakowanie jest idealne do zabrania w podróż. Każdemu małemu fanowi bajki spodoba się gra z tym motywem!


Ravensburger gra planszowa Trans Europa
99 zł

Gra planszowa Trans Europa marki Ravensburger pozwoli na zostanie budowniczym nowej linii kolejowej w Europie, która ma połączyć pięć miast z różnych jej części. Aby wygrać, stwórz swoją linię szybciej i bądź lepszym organizatorem i budowniczym niż twoi przeciwnicy! Przeznaczona dla dzieci od 8. roku życia.


Ravensburger Labirynt Junior
75 zł
72 zł

Labirynt Junior marki Ravensburger Twoje zadanie polega na takim przesuwaniu ścianek labiryntu aby odkryć wszystkie niespodzianki tajemniczych korytarzy. Ale uwaga! w tej grze liczy się również szybkość…


TM Toys Yeti in my spaghetti
65 zł

60 zł

Yeti in my spaghetti marki TM Toys to wspaniała gra zręcznościowa dla całej rodziny. Wsyp makaron spaghetti i umieść nad nim Yeti. Każdy z graczy ma za zadanie wyciągać kolejno nitki tak, by Yeti nie wpadł do miski. Przegrywa ten, w którego kolejce Yeti spadnie.