Dziecięce obuwie zimowe

Rozmiar EUR: 39

W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym dziecięce obuwie zimowe. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii dziecięce obuwie zimowe dostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii dziecięce obuwie zimowe? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu dziecięce obuwie zimowelub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

7 produktów
  • Rozmiar EUR
    39
    ×
KEEN Dziecięce śniegowce KELSA TALL WP magnet/chinois green 39 Szare
3x

KEEN Dziecięce śniegowce KELSA TALL WP magnet/chinois green

339 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce wodoodporne śniegowce KELSA TALL WP magnet/chinois green z membraną KeenDry i izolacją KeenWarm 200g. To połączenie, które daje dzieciom szeroki wachlarz zastosowań. Śniegowce nadają się do gór i do miasta oraz wszędzie tam, gdzie chcesz pozwolić dzieciom cieszyć się ruchem i nie martwić się o długość butów. Ściąganie za pomocą bungee utrzymuje stopę dokładnie tak, jak powinna.

Dostarcza MALL
Sorel śniegowce dziewczęce Youth Flurry DTV Purple Dahlia 1855251562 39 fioletowe
1x

Sorel śniegowce dziewczęce Youth Flurry DTV Purple Dahlia 1855251562

309 zł

Dziewczęce śniegowce Sorel to popularny model dla dzieci i młodzieży, ze względu na wysokie właściwości użytkowe. Dzięki wodoodpornej i wiatroszczelnej tkaninie utrzymają stopy dziecka w cieple i suchości. Ściągane na górze, żeby śnieg nie wpadał do butów. Wewnętrzna wkładka 6 mm, która izoluje do –32°C.

Dostarcza MALL
Sorel śniegowce dziecięce Youth Whitney II Puffy M Black 1916581010 39 czarne
1x

Sorel śniegowce dziecięce Youth Whitney II Puffy M Black 1916581010

389 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śniegowce marki Sorel sprawią, że zima będzie dla dzieci czystą radością. Ich wodoodporna, nylonowa konstrukcja z uszczelnionymi szwami, ciepła izolacja i gumowa podeszwa zapewniają doskonałą ochronę bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz.

Dostarcza MALL
Sorel śniegowce dziewczęce Youth Whitney II Puffy M Quarry 1916581052 39 szare

Sorel śniegowce dziewczęce Youth Whitney II Puffy M Quarry 1916581052

389 zł

Śniegowce marki Sorel sprawią, że zima będzie dla dziewczynek czystą radością. Ich wodoodporna, nylonowa konstrukcja z uszczelnionymi szwami, ciepła izolacja i gumowa podeszwa zapewniają doskonałą ochronę bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz.

Dostarcza MALL
KEEN Dziecięce śniegowce KELSA TALL WP caramel cafe/harbor gray 39 Pomarańczowe
1x

KEEN Dziecięce śniegowce KELSA TALL WP caramel cafe/harbor gray

339 zł

Dziecięce wodoodporne śniegowce KELSA TALL WP caramel cafe/harbor gray z membraną KeenDry i izolacją KeenWarm 200g. To połączenie, które daje dzieciom szeroki wachlarz zastosowań. Śniegowce nadają się do gór i do miasta oraz wszędzie tam, gdzie chcesz pozwolić dzieciom cieszyć się ruchem i nie martwić się o długość butów. Ściąganie za pomocą bungee utrzymuje stopę dokładnie tak, jak powinna.

Dostarcza MALL
Sorel śniegowce chłopięce YOUTH FLURRY 7 czarny
3x

Sorel śniegowce chłopięce YOUTH FLURRY

309 zł

Śniegowce Sorel Flurry dzięki swoim wysokim właściwościom funkcjonalnym są popularnym modelem dla dzieci i młodzieży. Wodoodporny i wiatroodporny materiał utrzymuje stopy dzieci w cieple i suchości. Specjalne zapięcie, aby śnieg nie spadł do wnętrza buta. Wewnątrz wkładka 6 mm, która izoluje do –32°C.

Dostarcza MALL
Sorel śniegowce dziewczęce Youth Flurry 7 Deep Blush, Tropic Pink
4x

Sorel śniegowce dziewczęce Youth Flurry

299 zł

Śniegowce dziewczęce Youth Flurry od marki Sorel ochronią Twoje dziecko przed zimnem. Dzięki jakościowej, wodoodpornej i wiatroszczelnej tkaninie utrzymają stopy dziecka w cieple i suchości. Praktyczny system wiązania chroni również stopę przed przdostawaniem się śniegu do wnętrza buta. Wewnętrzna 6-milimetrowa wkładka jest w stanie izolować do - 32 ° C.

Dostarcza MALL