DICKIE baza policyjna
345 zł 259 zł

Duża przenośna baza policyjna z aktywnymi funkcjami i bogatymi akcesoriami. W zestawie cztery samochody i helikopter. Podstawę można łatwo złożyć w jednym kawałku i przenieść za pomocą uchwytu. Stacja imponuje także efektami dźwiękowymi i świetlnymi.

Hape czteropiętrowa rakieta kosmiczna
301 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podróżuj prosto w kosmos za pomocą tej pięknej rakiety kosmicznej! Możesz zorganizować własną ekspedycję, zbudować rakietę i zostać kosmonautą, odkrywając inne planety. Rakieta posiada pełne zaplecze dla kosmonautów i bogate wyposażenie.

SIKU World - Samolot i akcesoria
155 zł

Duży samolot komercyjny z akcesoriami. Samolot z dwoma mocnymi silnikami jest gotowy do startu. Załoga kabiny unosi klapę dachową i przesuwa czterech pasażerów siedzących już, aby usadowili się na swoich miejscach. Pod tylną klapą na dachu znajduje się schowek na nasz ulubiony samochód, który możemy zabrać ze sobą na wakacje. Samolot jest gotowy do startu.

DICKIE Action Series helikopter ratunkowy 41 c
99 zł 88 zł

Gdy pacjent wymaga natychmiastowej pomocy, do gry wkracza Action Series helikopter ratunkowy 41 c, który szybko dotrze do potrzebującego. Śmigłowiec emituje światła i dźwięki. Śmigło helikoptera może się obracać poprzez jego naciskanie w górę lub w dół.

DICKIE Zestaw do zabawy w lotnisko
38 zł

Zestaw do zabawy w lotnisko. Teraz masz szansę poczuć się jak na lotnisku nie wychodząc nawet z domu. Skorzystaj z każdej możliwości jaką daje zabawa w lotnisko i baw się dobrze.

SIKU samolot Super - Fire Fighter
101 zł 75 zł

Samolot Super – Fire Fighter marki SIKU jest niezbędnym narzędziem do gaszenia największych pożarów. Stanowi najlepsze wsparcie dla straży pożarnej! Zabawka może być również wypełniona wodą.

Lamps Samolot na baterie
34 zł

W tym samolocie dzieci poczują się jak prawdziwi piloci. Teraz mogą wykonywać bardziej złożone manewry powietrzne lub ratować pasażerów.

Spin Master Rozkładane samoloty Paw Patrol
468 zł 311 zł

Odważne działania wymagają odważnego zespołu. Ten samolot 2w1 jest przenośną bazą. W ułamku sekundy samolot zamienia się w centrum dowodzenia. Umieść Rydera w kokpicie i naładuj miotacz dysków. Naciśnij przycisk, aby wysłać do akcji mini-myśliwca.

DICKIE śmigłowiec ratowniczy AS 18 cm
34 zł

Śmigłowiec ratowniczy AS marki Dickie z efektami świetlnymi i dźwiękowymi zapewni wiele świetnej rozrywki. Latanie jest marzeniem każdego dziecka. Pozwoli na uratowanie zabawek w opałach z każdego miejsca, do którego nie dotrze samochód. Zalecany dla dzieci od 3. do 5 roku życia.

Lamps Helikopter strażacki na baterie
53 zł

Nowość

Ten helikopter ratunkowy ma wysuwany hak, obracające się śmigło i obracany reflektor. Śmigłowiec strażacki jest zasilany bateriami. Ten helikopter zapewni znakomitą zabawę! Dzięki temu modelowi wszystkie interwencje będą niezapomniane.

Rappa lotniskowiec 76 cm z efektami dźwiękowymi i świetlnymi
93 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duży lotniskowiec marki Rappa z lądowiskiem i wieżą mierzy 76 centymetrów i został wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe. W zestawie znajduje się również 5 metalowych modeli samolotów, więc bitwa może rozpocząć się od razu. Przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

SIMBA Strażak Sam Helikopter z figurką
111 zł

Nowość

Helikopter z figurą Toma z popularnej bajki Strażak Sam. Helikopter ma efekt niebieskiego światła, reflektor i efekt dźwiękowy. Posiada obracające się śmigło, wciągarkę mechaniczną i akcesoria.

Wiky helikopter strażacki z dźwiękiem i światłem
87 zł 79 zł

Nowy model helikoptera pożarowego firmy Teamsterz z dźwiękiem i światłem. Śmigłowiec strażacki to popularna zabawka dla dzieci. Każdy chłopiec przez chwilę pragnie zostać strażakiem i ocalić dom od ognia. Doleć do zagrożenia i uratuj wszystkich mieszkańców!