Flair Espresso PRO 2, biały

Flair Espresso PRO 2, biały

Nr.: 100049648495
Sprzedaż partnerska
Flair PRO 2 jest idealny do parzenia doskonałej kawy. Można go zapakować w teczkę i przygotować espresso w dowolnym miejscu. Otrzymany smak jest doskonały. Pełny opis

default
default
8 900 zł
Z VAT + KGO

W magazynie partnera ostatnia sztuka

28.07.2021 - 29.07.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100049648495

Opis

Ekspres dźwigniowy to druga wersja Flair Pro. Razem mają funkcje, w których pierwszy to 9 batonów do parzenia espresso. Dzięki temu ciśnieniu uzyskuje się doskonały smak kawy. Dla 2 osób będziesz zaskoczony i zostaniesz partnerami, którzy spotykają się każdego dnia. Tak więc stary czajnik, wysokiej jakości młynek i Twoje marzenie o dobrym domowym espresso się spełnią. W finale jest to ręczne przygotowanie kawy, gdzie wszystko zależy tylko od Ciebie.

Głowica Flair PRO 2

Różnica w porównaniu do modeli Classic i Signature to głowica, dzięki czemu możemy powiedzieć o sercu całego ekspresu. Został zaprojektowany jako większy, dzięki czemu można nałożyć większą dawkę kawy. Na głowicy zamontowany jest manometr do monitorowania ciśnienia. Istotną zaletą jest możliwość zastosowania dolnej części, która pokieruje przepływem przygotowanej kawy.

Sprawdź ciśnienie

Dzięki manometrowi można wpływać na ekstrakcję. Ty decydujesz, przy jakim ciśnieniu pomiędzy 6–9 barami przygotujesz espresso. Informacje na manometrze są na bieżąco wyświetlane, więc masz możliwość wpływania na wynikowy smak.

Espresso kiedykolwiek i gdziekolwiek pamiętasz

Ogromną zaletą ekspresu Flair jest jego mobilność. Możesz więc zabrać go na wycieczki i zrobić pyszną kawę. Konstrukcja jest trwała i opracowana z myślą o łatwej konserwacji, co zawsze jest zaletą na drodze. Całość przechowywana jest w teczce, która jest częścią paczki, więc możesz ją spakować i nie zapomnieć.

Główne zalety ekspresu do kawy:

  • Sam robisz kawę
  • Przyjazny dla środowiska
  • Własny manometr
  • 3 kolory
  • Łatwe do czyszczenia
  • Wysokiej jakości materiał – stal nierdzewna
  • Możesz zrobić espresso wszędzie
  • Składasz ekspres do teczki

Flair PRO 2 white

Připravte si Flair kdekoliv

Unboxing Flair PRO 2