Wacaco Pipamoka

Marka: Wacaco Nr katalogowy: 100040322337

Sprzedaż partnerska

Wacaco Pipamoka

Kawa filtrowana w Twojej kieszeni – wyjątkowy sposób przyrządzania kawy w próżni. Pełny opis

221.9

221,90 zł Z VAT + KGO

Nr katalogowy: 100040322337

Pełny opis

Opis produktu

Możesz parzyć i pić kawę z tego samego urządzenia dzięki nomadycznemu ekspresowi Pipamoka typu all-in-one, który jest prostym i wytrzymałym ekspresem do kawy. Za jego pomocą w bardzo łatwy i szybki sposób przygotujesz doskonałą kawę, którą będziesz mógł cieszyć się podczas drogi do pracy, w pracy czy w podróży. Ekspres do kawy Pipamoka został zaprojektowany i skonstruowany przez Wacaco i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować idealną kawę.

Pipamoka jest w stanie w jednej chwili stworzyć całą filiżankę przefiltrowanej kawy i tym różni się od innych urządzeń. To opatentowana konstrukcja uzupełniona o innowacyjny mechanizm wytwarzający podciśnienie. Próżnia wytwarza siłę ssącą, która zasysa gorącą wodę przez mieloną kawę. Kawa jest następnie parzona bezpośrednio do izolowanego kubka termicznego, w którym pozostaje gorąca przez kilka godzin. Dzięki tej nowej metodzie, już w ciągu dwóch minut, możesz cieszyć się pyszną kawą o pełnym smaku.

Pipamoka wykorzystuje stały mikrofiltr (nie potrzebujesz papierowych filtrów, a w ten sposób oszczędzasz i zmniejszasz ilość generowanych odpadów), dzięki czemu rzadkie naturalne oleje obecne w ziarnach kawy mogą przedostać się bezpośrednio do filiżanki, co przyczynia się do wyraźniejszego smaku. Ta metoda parzenia kawy jest zbliżona do standardowych metod parzenia, w stosunku prawie 1:15 (1 g zmielonej kawy na 15 ml wody). Aby uzyskać optymalną wydajność parzenia, zalecamy stosowanie średnio mielonej kawy.

Wymiary: 73 × 182 mm

Waga: 425 g

Pojemność zbiornika na wodę: 300 ml

Pojemność pojemnika na kawę: 16 g

Maksymalne ciśnienie: 18 bar.

https://www.youtube.com/watch?…


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj ekspresu turystyczny
Młynek do kawy nie
Na kawę ziarnistą nie
Czyszczenie automatyczne nie
Strumień pary nie
Rodzaj filtra stały
Na kawę mieloną tak
Funkcja odkamieniania nie
Funkcja gorącej wody nie
Na kapsułki nie
Podświetlenie filiżanki nie
Pojemnik na kawę mieloną 16 g
Waga 0.42 kg
Sposób przygotowania french press, kawa filtrowana
Oznaczenie ekspresu karawan, natura, łódź
Rodzaj kawy mielona
Typ dostawy ludzka moc