MOTOROLA opcjonalna kamera dla MBP 36S

Marka: MOTOROLA Nr katalogowy: 1280080

MOTOROLA opcjonalna kamera dla MBP 36S

Dodatkowa/ rozszerzona kamera Baby Monitor Motorola MBP 36 S pozwala na ciągłe obserwowanie dziecka. Możliwość słyszenia i widzenia dziecka, które znajduje się w innym pokoju. Pełny opis

499

499 zł z VAT + KGO

Pełny opis

Opis produktu

Dodatkowa/ rozszerzona kamera Baby Monitor Motorola MBP 36 S pozwala na ciągłe obserwowanie dziecka. Możliwość słyszenia i widzenia dziecka, które znajduje się w innym pokoju.

Kamera która umożliwia podgląd dzieci nawet wtedy, gdy nie jesteś w jednym pokoju. Ilekroć dziecko się obudzi, będziesz wiedział zanim zacznie płakać i prosić o uwagę. Dodatkowa kamera łączona z nianią Motorola można uzyskać podgląd na dwa pokoje w tym samym czasie Obraz jest wyraźnie widoczny.

Zawartość opakowania:

  • kamera
  • adapter

Kompatybilność: –MBP 36 z dodatkowym aparacie może być używany tylko do modelu MBP 36 S (nie może być stosowany w modelach MBP 36 MBP 36 lub SC)


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Funkcje niania
Transmisja Jednostronna
Rodzaj niani DIGI
Kolor biały

Produkty alternatywne

MOTOROLA niania elektroniczna MBP667 Connect
609 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna niania Motorola MBP667 Connect to wysokiej jakości urządzenie umożliwiające stały podgląd dziecka. Wyposażona w czytelny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz pilot do zdalnego sterowania, zapewni komfort i wygodę podczas użytkowania.


Vtech cyfrowa niania video BM4300, Sowa
649 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

BM4300 VTech to cyfrowa video niania w kształcie sowy z dodatkowym dużym 4.3” kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, wielokrotnym zoomem, termometrem pokojowym, trybem nocnym i zasięgiem do 300 m. Baby Monitor dzięki wysokiej jakości audio, pozwala na komunikację dwukierunkową z dzieckiem, a tym samym przyczynia się do spokojnego snu.


Philips Avent niania elektroniczna SCD620/52-5%
579 zł

545 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Niania Philips Avent SCD620/52 pozwoli Ci kontrolować nie tylko dźwięki w pokoju dziecka, ale i jego ruch. Doskonały ekran LCD umożliwi ciągłą obserwację dzięki kamerze.