TrueLife zestaw NannyWatch A15

TrueLife zestaw NannyWatch A15

Nr.: 1405831
NannyWatch A15 to cyfrowa niania wideo umieszczona w zegarku. Zestaw składa się z jasnego, wyświetlacza LCD 1,5”, termometru pokojowego, alarmu, automatycznego trybu nocnego, w tym trybu VOX. Oferuje wysokiej jakości transmisję audio i wideo o zasięgu do 300 metrów. Pełny opis
585 zł
Z VAT + KGO
Dostarcza MALL

W magazynie 5+ sztuk

19.10.2021 odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
20.10.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
20.10.2021 - 22.10.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

TrueLife NannyCam A15- dziecięca niania w zegarku.

  • Rewolucyjna niania TrueLife NannyCam A15 zbędzie zawsze pod ręką, a raczej na ręce. Odbiornik został wbudowany w zegarek, który w konwencjonalny sposób mocowany jest na nadgarstku. Nadajnik umieszczony w pobliżu dziecka oferuje stabilny sygnał na odległość do 300 m. Dzięki takim funkcjom jak noktowizor lub monitorowania temperatury otoczenia możesz mieć swoje dziecko stale pod kontrolą. Nie przegapisz ani jednego śmiechu czy czkawki.

Wspaniała pomoc przy opiece nad dzieckiem

  • Bezprzewodowe nianie stają się coraz bardziej popularne, ale innowacyjny TrueLife NannyCam A15 w postaci zegarka jest pod wieloma względami bardziej praktyczne niż tradycyjne modele. Wystarczy rzut oka na nadgarstek i masz doskonały wgląd na sytuację w pokoju, gdzie śpi Twoje dziecko.
  • Wolne ręce – łatwo przyzwyczaisz się do odbiornika w postaci praktycznego zegarka. Możesz mieć go zawsze przy sobie, poruszając się mieszkaniu lub domu nie zdarzy Ci się zostawić odbiornik w innym pokoju. Zasięg do 300 m zapewnia, że ​​nigdy nie przegapisz tego, co dzieje się w pokoju dziecka.
  • Czytelny wyświetlacz – Odbiornik posiada wystarczająco duży, czytelny wyświetlacz i jest łatwy w użyciu. W każdej chwili można zobaczyć i usłyszeć, czy dziecko śpi, wierci się lub płacze. Wystarczy sprawdzić swój zegarek.

Podpisy dla ikon

Niezawodne połączenie z zasięgiem do 300 metrów – Monitorująca jednostka nadawcza umieszczona przy dziecku i odbiornik w postaci zegarka do noszenia na ręce. Monitorująca niania skutecznie przesyła audio i wideo w zasięgu do 300 m. Można bezpiecznie iść do ogrodu, siedzieć na tarasie, czy zająć się obowiązkami domowymi.

Termometr – Prawidłowa temperatura w pomieszczeniu jest dla małych dzieci niezwykle ważna. Aktualne informacje na temat temperatury w pomieszczeniu można zobaczyć na zegarku.

Wysoka jakość obrazu nawet w ciemności – Ze spadkiem natężenia światła niania automatycznie przełącza się na tryb noktowizora. Nawet w ciemności nie stracisz kontroli.

Dwukierunkowe audio – Niania pozwala nie tylko słuchać, ale także porozmawiać z dzieckiem. Pomoże to uspokoić je za pomocą własnego głosu.

Długa żywotność baterii – Jednostka w zegarku może pracować cały dzień, ze względu na długą żywotność baterii. Bez ograniczeń, z dala od gniazdka – z nianią na ręce można spokojnie wyjść z domu. Nadajnik można podłączyć do powerbanka i cieszyć się słonecznym dniem w ogródku, podczas gdy dziecko śpi.

Kołysanki– Poza tym, że niania umożliwia rozmowę z dzieckiem lub śpiewanie do niego, można również uspokoić je za pomocą gotowych kołysanek.

Natychmiastowy przegląd – Elektroniczna niania nie koliduje z dłońmi. Możesz sprawdzić swoje dziecko w dowolnym momencie jednym spojrzeniem, jak czas na zegarku.

Czas jedzenia – Możesz użyć funkcji alarmu żywieniowego, aby ustawić automatyczne powiadomienie, gdy czas nakarmić dziecko.

Tryb VOX oszczędza energię, ale pozostaje czujny – Tryb oszczędzania energii VOX ma na celu oszczędzanie energii baterii, a po włączeniu wyświetlacz wyłączy się po chwili i zmniejszy transmisję dźwięku. Podczas płaczu lub innego dźwięku zegarek wibruje, a wyświetlacz włącza się.

Łatwy w użyciu – Interfejs elektronicznej niani jest w pełni po czesku, więc nie martw się, że niektóre funkcje lub ustawienia zostaną źle zrozumiane.