PEG PEREGO motocykl dla dzieci Ducati Enduro 12V
1 719 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Motocykl dla dzieci Ducati Enduro marki Peg Perego jest przeznaczony do jeżdżenia w terenie. Zapewnia oszałamiające wrażenia z jazdy, jest szybki i wyrafinowany w każdym szczególe. Oferuje dziecku niezapomnianą przygodę nawet w nierównym terenie. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

PEG PEREGO Akumulator 12V
356 zł
+ darmowa dostawa

Oryginalny, zapasowy akumulator 12V 12Ah do pojazdów marki Peg Perego. W zestawie kabel do bezpośredniego połączenia z pojazdem..

PEG PEREGO Motor elektryczny Vespa 12V
1 179 zł
+ darmowa dostawa

Skuter elektryczny Vespa 12V włoskiej firmy Peg Perego na licencji kultowej marki Vespa. Skuter elektryczny przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 8 lat. Akumulator wystarcza na 25 minut jazdy. Pojazd osiąga prędkość 4,2 km / h.

PEG PEREGO Ducati GP
1 785 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ducati GP marki Peg Perego zachwyci małych motocyklistów. Pojazd jest w pełni ekologiczny, działa na akumulatory. Dla większego realizmu, wydaje z siebie dźwięki silnika oraz dźwięk klaksonu. Nadaje się do użycia na powierzchniach trawiastych i utwardzonych.

PEG PEREGO Ducati Mini Evo
463 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Trójkołowce to jedne z najpopularniejszych prezentów dla dzieci. Mini Ducati ma trzy kółka zapewniające stabilność. Małe wymiary pozwalają na używanie trójkołowca również w domu. Korpus jest zamknięty, aby dziecko nie dotykało przewodów elektrycznych i mechanizmów. Jednocześnie chroni przed wodą i brudem.

Buddy Toys Motor elektryczny BMW K1300 BEC 6010
519 zł 489 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Motor elektryczny BMW K1300 BEC 6010 marki Buddy Toys to realistycznie wykonany jeździk dla dzieci. Włącza się go za pomocą klucza, tak jak prawdziwy motocykl. Model ten jest wyposażony w diody LED, dźwięki silnika i klaksonu.

PEG PEREGO Flower Princess
717 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Dziewczęce marzenia mogą się spełnić, dzięki trójkołowcu Flower Princess. Przeznaczony jest dla nowoczesnych i odważnych księżniczek od 2 roku życia. Wybierz się na długą przejażdżkę i zostań odważną księżniczką szos.

PEG PEREGO Akumulator 6V 4Ah
139 zł

Akumulator do pojazdów Peg Perego 6V 4A, doskonale przyda się w sytuacji, kiedy pojazd Twojej pociechy rozładuje się w trakcie zabawy. Chronić przed dziećmi.

Buddy Toys Motor elektryczny BMW K1300 BEC 6011
599 zł
+ darmowa dostawa

Czerwony motor elektryczny BMW K1300 BEC 6011 marki Buddy Toys to realistycznie wykonany jeździk dla dzieci. Włącza się go za pomocą klucza, tak jak prawdziwy motocykl. Model ten jest wyposażony w diody LED, dźwięki silnika i klaksonu.

Buddy Toys BEC 6021 El. motocykl BMW
959 zł
+ darmowa dostawa

Motocykl elektryczny dla dzieci zgodny z modelem BMW RT-P. W tym modelu napędzane jest jedno tylne koło. Model jest wyposażony w światła LED, klakson i dźwięk silnika.

PEG PEREGO Desmosedici EVO
717 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Nawet najmłodsze dzieci mogą poczuć się jak najsłynniejsi mistrzowie na motocyklach wyścigowych. Desmosedici spełni to marzenie i sprawi, że każdy mały odkrywca poczuje się jak legendarna włoska gwiazda.

PEG PEREGO Mini Fairy
463 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Trójkołowce to jedne z najpopularniejszych prezentów dla dzieci. Mini Fairy ma trzy kółka zapewniające stabilność. Małe wymiary pozwalają na używanie trójkołowca również w domu. Karoseria jest zamknięta i zapobiega dotykaniu przez dziecko przewodów elektrycznych i mechanizmów, jednocześnie chroniąc przed wodą i brudem.

Eljet Samochód elektryczny BMW S1000 RR czarny
340 zł
+ darmowa dostawa

Jednoosobowy motor dziecięcy. Motor jest wyjątkowy dzięki swojemu autentycznemu „dorosłemu“ designowi, który zachwyci wszystkie pokolenia. Posiada silnik o mocy 25 W, który pozwala na osiągnięcie prędkości do 5 km / h.

PEG PEREGO Trójkołowy motocykl MINI PRINCESS
417 zł
+ darmowa dostawa

Trójkołowy motocykl dla dziewczynek Peg Perego Mini Princess to spełnienie marzeń każdej małej księżniczki. Niezwykle prosty w obsłudze: wystarczy wcisnąć pedał, aby dodać gazu i zwolnić go, aby się zatrzymać. Co bardzo ważne, motorek jest stabilny i bardzo bezpieczny.