Buddy Toys Elektryczne autko Mercedes GLA BEC 8111
999 zł

Luksusowe, elektryczne autko to wierne odwzorowanie modelu Mercedes-Benz GLA w kolorze czerwonym. Pojazd wyposażony został w przednie i tylne światła funkcyjne – to niezwykle wierny, licencjonowany model. Może być sterowany za pomocą specjalnego, zdalnego pilota.

PEG PEREGO Samochód terenowy John Deere Gator HPX IGOD0060
2 233 zł 1 959 zł

Dwuosobowy, elektryczny samochodzik dla dzieci Peg Perego JD Gator HPX to połączenie autka terenowego z dostawczym . Dzięki siedzeniu pasażera do zabawy może dołączyć rodzeństwo bądź przyjaciele dziecka. Pojemna skrzynia ładunkowa pozwoli bawić się w przewożenie z miejsca na miejsce różnych towarów.

Buddy Toys samochodzik elektryczny Mercedes GLA BEC 8110
899 zł

Luksusowy samochodzik elektryczny wykonany na wzór modelu Mercedes-Benz GLA, w kolorze białym. Samochód jest wyposażony w przednie i tylne światła funkcyjne. Wiernie odwzorowany, licencjonowany model. Samochód może być sterowany za pomocą pilota zdalnego sterowania.

PEG PEREGO taczka zabawkowa J.D. Adventure
502 zł 445 zł

Taczka John Deere jest doskonałym dodatkiem do wielu pojazdów PEG PEREGO. Mali kierowcy mogą przetransportować za jej pomocą wszystko, czego potrzebują. Maksymalne obciążenie 30 kg.

DOLU auto elektryczne NITRO z klaksonem, 6V
575 zł

Samochód elektryczny stworzony do jazdy w trudnym terenie! Funkcje jazdy do przodu i do tyłu. Automatyczny układ hamulcowy. Przednie światła. Samochód jest wyposażony w pas bezpieczeństwa i klakson.

PEG PEREGO taczka zabawkowa Stake-side trailer
242 zł 211 zł

Taczka Stake-side trailer od John Deere jest doskonałym dodatkiem do wielu pojazdów PEG PEREGO. Mali kierowcy mogą przetransportować za jej pomocą wszystko, czego potrzebują. Maksymalne obciążenie 10 kg.

Buddy Toys samochodzik elektryczny BEC 7111 Mercedes SLS - czerwony
659 zł

Elektryczna miniatura samochodu sportowego Mercedes Benz SLS w czerwonym kolorze. Trąbi, świeciodtwarza Twoją ulubioną muzykę. Możliwość podłączenia odtwarzacza MP3. W zestawie znajduje się ładowarka. Samochodem można sterować za pomocą pilota.

Buddy Toys samochodzik elektryczny Bec 7110 Mercedes SLS, biały
659 zł

Elektryczna miniatura samochodu sportowego Mercedes Benz SLS dla małych zawodników. Trąbi, świeciodtwarza Twoją ulubioną muzykę. Możliwość podłączenia odtwarzacza MP3. W zestawie znajduje się ładowarka. Samochodem można sterować za pomocą pilota.

Hecht samochodzik dziecięcy - Mercedes Benz SLS AMG
998 zł 949 zł

Samochodzik dziecięcy firmy Hecht to model popularnego sportowego samochodu Mercedes SLS AMG. Zapewni wiele godzin świetnej rozrywki wszystkim małym kierowcom, którzy nie mogą doczekać się już własnego pojazdu. Wystarczy przekręcić kluczyk i można już wybierać się w daleką podróż po ogrodzie! Zalecany dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Buddy Toys BEC 8120 El.auto BMW M6 GT3
1 135 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Elektryczny samochodzik dla dzieci według modelu BMW M6 GT3. Samochodem można sterować za pomocą pilota. Ma napęd na oba tylne koła. Samochód ma funkcjonalne wskaźniki i jest wyposażony w pas bezpieczeństwa.

PEG PEREGO samochód terenowy dla dzieci Gaucho Grande
2 657 zł 2 445 zł

Samochód terenowy dla dzieci Gaucho Grande stanowi doskonałe źródło zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w gronie przyjaciół. Pojazd doskonale poradzi sobie zarówno na nawierzchni utwardzonej, jak i na trawie. Produkty marki Peg Perego to świetny sposób na budowanie pozytywnych skojarzeń z prowadzeniem samochodów. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

PEG PEREGO Polaris Ranger 900 niebieski
2 097 zł 1 899 zł

Polaris Ranger 900 niebieski marki Peg Perego to duży, dwumiejscowy pojazd terenowy dla dzieci. Osiaga maksymalną prędkość 7,4 km/ h, wyposażony w klakson, pasy bezpieczeństwa i bieg wsteczny.

PEG PEREGO Gaucho Superpower 2014
4 328 zł 3 649 zł

Gaucho Superpower 2014 marki Peg Perego to wspaniały elektryczny samochód dwumiejscowy dla dzieci. Osiąga prędkość do 10 km / h, a na biegu wstecznym – do 4 km / h. Wyposażony w klakson, pasy i radio.

PEG PEREGO Przyczepa Adventure
482 zł 471 zł

Przyczepa Adventure jest doskonałym dodatkiem do wielu pojazdów marki Peg Perego. Mały kierowca będzie mógł w niej przewozić rzeczy o maksymalnej wadze 30 kg.

Hecht samochodzik dziecięcy MINI COOPER
679 zł

Elektryczny samochodzik dziecięcy MINI COOPER firmy Hecht w formie prawdziwego samochodu. Dzięki prostemu sterowaniu za pomocą pedałów i dźwigni zapewnia doskonałą rozrywkę wszystkim zainteresowanym motoryzacją dzieciom. Samochodzik może jechać zarówno do przodu, jak i do tyłu, posiada różne stopnie prędkości oraz efekty dźwiękowe i świetlne. Każdy maluch może się poczuć jak prawdziwy kierowca! Pojazd został wyposażony w pilot zdalnego sterowania, który umożliwia kierowanie zabawką nawet gdy nikt nie znajduje się w środku. Zalecany dla dzieci od 3. do 8. roku życia.

PEG PEREGO Akumulator 6V 4Ah
139 zł

Akumulator do pojazdów Peg Perego 6V 4A, doskonale przyda się w sytuacji, kiedy pojazd Twojej pociechy rozładuje się w trakcie zabawy. Chronić przed dziećmi.