PEG PEREGO Akumulator 12V
356 zł

Oryginalny, zapasowy akumulator 12V 12Ah do pojazdów marki Peg Perego. W zestawie kabel do bezpośredniego połączenia z pojazdem..

PEG PEREGO Samochód terenowy John Deere Gator HPX IGOD0060
2 099 zł
+ darmowa dostawa

Dwuosobowy, elektryczny samochodzik dla dzieci Peg Perego JD Gator HPX to połączenie autka terenowego z dostawczym . Dzięki siedzeniu pasażera do zabawy może dołączyć rodzeństwo bądź przyjaciele dziecka. Pojemna skrzynia ładunkowa pozwoli bawić się w przewożenie z miejsca na miejsce różnych towarów.

PEG PEREGO Przyczepa Adventure
509 zł

Przyczepa Adventure jest doskonałym dodatkiem do wielu pojazdów marki Peg Perego. Mały kierowca będzie mógł w niej przewozić rzeczy o maksymalnej wadze 30 kg.

PEG PEREGO Gaucho Superpower 2014
3 859 zł

Gaucho Superpower 2014 marki Peg Perego to wspaniały elektryczny samochód dwumiejscowy dla dzieci. Osiąga prędkość do 10 km / h, a na biegu wstecznym – do 4 km / h. Wyposażony w klakson, pasy i radio.

PEG PEREGO Polaris Ranger 900 niebieski
1 899 zł
+ darmowa dostawa

Polaris Ranger 900 niebieski marki Peg Perego to duży, dwumiejscowy pojazd terenowy dla dzieci. Osiaga maksymalną prędkość 7,4 km/ h, wyposażony w klakson, pasy bezpieczeństwa i bieg wsteczny.

PEG PEREGO samochód terenowy dla dzieci Gaucho Grande
2 657 zł 2 445 zł

Samochód terenowy dla dzieci Gaucho Grande stanowi doskonałe źródło zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w gronie przyjaciół. Pojazd doskonale poradzi sobie zarówno na nawierzchni utwardzonej, jak i na trawie. Produkty marki Peg Perego to świetny sposób na budowanie pozytywnych skojarzeń z prowadzeniem samochodów. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Buddy Toys BEC 8120 El.auto BMW M6 GT3
935 zł

Elektryczny samochodzik dla dzieci według modelu BMW M6 GT3. Samochodem można sterować za pomocą pilota. Ma napęd na oba tylne koła. Samochód ma funkcjonalne wskaźniki i jest wyposażony w pas bezpieczeństwa.

Buddy Toys autko elektryczne Lamborghini BEC 8135
1 695 zł
+ darmowa dostawa

Sportowy elektryczny samochodzik Lamborghini w szarym kolorze ze składanymi drzwiami. Modelem można również sterować za pomocą pilota. Rodzice mają zatem możliwość interweniowania podczas zabawy. Samochód jest wyposażony w reflektory LED, funkcjonalne kierunkowskazy i pas bezpieczeństwa. Samochód wydaje dźwięki, takie jak: dźwięk silnika, klakson i inne.

PEG PEREGO Polaris Ranger RZR Green Shadow
4 529 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dwuosobowy, mocniejszy samochód z serii 24V, z akumulatorem 24 V / 12 Ah i ładowarką. Samochód jest wyposażony w funkcję radio FM z możliwością połączenia MP3. Znakomita zabawa!

PEG PEREGO Akumulator 6V 4Ah
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Akumulator do pojazdów Peg Perego 6V 4A, doskonale przyda się w sytuacji, kiedy pojazd Twojej pociechy rozładuje się w trakcie zabawy. Chronić przed dziećmi.

Buddy Toys Elektryczne autko Mercedes GLA BEC 8111
879 zł

Luksusowe, elektryczne autko to wierne odwzorowanie modelu Mercedes-Benz GLA w kolorze czerwonym. Pojazd wyposażony został w przednie i tylne światła funkcyjne – to niezwykle wierny, licencjonowany model. Może być sterowany za pomocą specjalnego, zdalnego pilota.

PEG PEREGO taczka zabawkowa Stake-side trailer
242 zł 229 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Taczka Stake-side trailer od John Deere jest doskonałym dodatkiem do wielu pojazdów PEG PEREGO. Mali kierowcy mogą przetransportować za jej pomocą wszystko, czego potrzebują. Maksymalne obciążenie 10 kg.

Buddy Toys samochodzik elektryczny Bec 7110 Mercedes SLS, biały
659 zł

Elektryczna miniatura samochodu sportowego Mercedes Benz SLS dla małych zawodników. Trąbi, świeciodtwarza Twoją ulubioną muzykę. Możliwość podłączenia odtwarzacza MP3. W zestawie znajduje się ładowarka. Samochodem można sterować za pomocą pilota.

Buddy Toys samochodzik elektryczny BEC 7111 Mercedes SLS - czerwony
659 zł

Elektryczna miniatura samochodu sportowego Mercedes Benz SLS w czerwonym kolorze. Trąbi, świeciodtwarza Twoją ulubioną muzykę. Możliwość podłączenia odtwarzacza MP3. W zestawie znajduje się ładowarka. Samochodem można sterować za pomocą pilota.

Buddy Toys samochodzik elektryczny Mercedes GLA BEC 8110
869 zł

Luksusowy samochodzik elektryczny wykonany na wzór modelu Mercedes-Benz GLA, w kolorze białym. Samochód jest wyposażony w przednie i tylne światła funkcyjne. Wiernie odwzorowany, licencjonowany model. Samochód może być sterowany za pomocą pilota zdalnego sterowania.

PEG PEREGO taczka zabawkowa J.D. Adventure
502 zł 445 zł

Taczka John Deere jest doskonałym dodatkiem do wielu pojazdów PEG PEREGO. Mali kierowcy mogą przetransportować za jej pomocą wszystko, czego potrzebują. Maksymalne obciążenie 30 kg.

Eljet Samochód elektryczny Mercedes G63 AMG czarny
935 zł

Stylowy, elektryczny samochód dziecięcy na jedną osobę. Autko jest wyjątkowe dzięki swojemu autentycznemu „dorosłemu“ designowi, który zachwyci wszystkie pokolenia. Posiada dwa silniki o mocy 60 W, co pozwoli na osiągnięcie prędkości od do 6 km/h.

Eljet Samochód elektryczny Audi Q8 biały
1 105 zł
+ darmowa dostawa

Stylowy, elektryczny samochód dziecięcy na jedną osobę. Autko jest wyjątkowe dzięki swojemu autentycznemu „dorosłemu“ designowi, który zachwyci wszystkie pokolenia. Posiada dwa silniki o mocy 70 W, co pozwoli na osiągnięcie prędkości od do 7 km/h.

Eljet Samochód elektryczny BMW 6GT czarny
785 zł

Stylowy, elektryczny samochód dziecięcy na jedną osobę. Autko jest wyjątkowe dzięki swojemu autentycznemu „dorosłemu“ designowi, który zachwyci wszystkie pokolenia. Posiada dwa silniki o mocy 70 W, co pozwoli na osiągnięcie prędkości od do 7 km/h.

Eljet Samochód elektryczny BMW i8 Coupe, niebieski
955 zł

Stylowy, elektryczny samochód dziecięcy na jedną osobę. Autko jest wyjątkowe dzięki swojemu autentycznemu „dorosłemu“ designowi, który zachwyci wszystkie pokolenia. Posiada dwa silniki o mocy 70 W, co pozwoli na osiągnięcie prędkości od do 7 km/h.

Hecht samochodzik dziecięcy - Mercedes Benz SLS AMG
949 zł

Samochodzik dziecięcy firmy Hecht to model popularnego sportowego samochodu Mercedes SLS AMG. Zapewni wiele godzin świetnej rozrywki wszystkim małym kierowcom, którzy nie mogą doczekać się już własnego pojazdu. Wystarczy przekręcić kluczyk i można już wybierać się w daleką podróż po ogrodzie! Zalecany dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Hecht samochodzik dziecięcy MINI COOPER
679 zł

Elektryczny samochodzik dziecięcy MINI COOPER firmy Hecht w formie prawdziwego samochodu. Dzięki prostemu sterowaniu za pomocą pedałów i dźwigni zapewnia doskonałą rozrywkę wszystkim zainteresowanym motoryzacją dzieciom. Samochodzik może jechać zarówno do przodu, jak i do tyłu, posiada różne stopnie prędkości oraz efekty dźwiękowe i świetlne. Każdy maluch może się poczuć jak prawdziwy kierowca! Pojazd został wyposażony w pilot zdalnego sterowania, który umożliwia kierowanie zabawką nawet gdy nikt nie znajduje się w środku. Zalecany dla dzieci od 3. do 8. roku życia.