PEG PEREGO quad elektryczny Corral T-Rex 12V
1 165 zł 1 039 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektryczny quad T-REX dla dzieci od włoskiej firmy Peg-Pérego, to jednokierunkowy, dwubiegowy pojazd z biegiem wstecznym. Nadaje się do stosowania na nawierzchnie utwardzone i trawiaste.

PEG PEREGO quad dla dzieci Polaris Outlaw P+Y
1 499 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednoosobowy quad dla dzieci Polaris Outlaw z 2. biegami, akumulatorem 12 V/8 Ah oraz ładowarką. Marka Peg Perego zapewnia dużo zabawy, adrenaliny i mocnych wrażeń nawet najmłodszym dzieciom. Quad jest przeznaczony zarówno na nawierzchnię utwardzaną jak i off-road. Wystarczy założyć kask i można wybrać się na przygodę! Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

DOLU quad dziecięcy 6V, czerwony
466 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Quad z pedałami dla wszystkich, małych poszukiwaczy terenowych przygód! Quad ma solidną konstrukcję i został wykonany z wytrzymałych materiałów o wysokiej jakości.

PEG PEREGO Akumulator 6V 4Ah
139 zł

Raty 10x0 %

Akumulator do pojazdów Peg Perego 6V 4A, doskonale przyda się w sytuacji, kiedy pojazd Twojej pociechy rozładuje się w trakcie zabawy. Chronić przed dziećmi.

PEG PEREGO Quad Corral T-Rex różowy
1 165 zł 1 039 zł

Raty 10x0 %

Quad Corral T-Rex to pojazd włoskiej firmy Peg Perego utrzymany w atrakcyjnej, różowo-czarnej kolorystyce. Nadaje się do jazdy na utwardzonych i trawiastych powierzchniach. Pojazd jest łatwy w kontrolowaniu przez rodzica i wygodny w prowadzeniu przez dziecko.

PEG PEREGO Akumulator 12V
503 zł 355 zł

Raty 10x0 %

Oryginalny, zapasowy akumulator 12V 12Ah do pojazdów marki Peg Perego. W zestawie kabel do bezpośredniego połączenia z pojazdem..

Hecht quad elektryczny dla dziecka 55128
699 zł

Raty 10x0 %

Quad elektryczny Hecht 55128 przeznaczony dla dzieci z pewnością ucieszy każdego małego kierowcę. Dzięki dwóm silnikom o mocy 25 W poradzi sobie w niemal każdym terenie. Jest bardzo łatwy w obsłudze, doskonale wykonany, wyposażony w sprzężęnie zwrotne oraz realistyczne efekty dźwiękowe. Zalecany dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.