Guerlain Luźne eyeliner terakoty Khol (Sypkie) 1 g (cień 01 Noir)

Marka: Guerlain Nr katalogowy: 100002562096

Sprzedaż partnerska

Guerlain Luźne eyeliner terakoty Khol (Sypkie) 1 g (cień 01 Noir)

Nowoczesna wersja legendarnego eyeliner ma miękką konsystencję proszkową, która daje oczy niewiarygodnie intensywne spojrzenie. Zawarte jest aplikator, który wybiera się optymalną ilość proszku. . Pełny opis

113

113 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowoczesna wersja legendarnego eyeliner ma miękką konsystencję proszkową, która daje oczy niewiarygodnie intensywne spojrzenie. Zawarte jest aplikator, który wybiera się optymalną ilość proszku.

Jak korzystać:

Nanosić za pomocą aplikatora sztyftu do tworzenia linii. Można również nakładać pędzlem i używać go jako cień do oczu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 01 Noir